XXIX Niedziela Zwykła

22-października-2017r. 

 1. Msza św. na zakończenie Rekolekcji Ewangelizacyjnych, dzisiaj o godz. 1430.
 1. Dzisiaj Nabożeństwo Różańcowe połączone z nabożeństwem do Św. Rity
  o godz. 16.00.
 1. Dzisiaj rozpoczyna się tydzień misyjny, modlimy się za misje na wszystkich kontynentach. Szczególnie modlić się będziemy za misjonarzy pochodzących z naszej parafii. Dzisiejsza taca przeznaczona dla misjonarzy z naszej archidiecezji.
 1. „Bóg zapłać” Rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Sadowej 13A kl. III i IV. Dziękujemy wszystkim wiernym za ofiary składane na potrzeby naszej parafii.
 1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy Świętej wieczornej, w czasie której będą odczytane prośby i podziękowania. W środę po Mszy świętej zbiórka dla ministrantów i kandydatów na ministranta.
 1. We czwartek spotkanie formacyjne przed bierzmowaniem dla kl. VII i II gimnazjum o godz. 1800 w kościele. Na piątek na godz. 1800 zapraszamy młodzież z klas III gimnazjum.
 1. W sobotę 28.10. o godz. 1100 Msza św. w intencji diabetyków
 1. Dzisiaj przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. We wtorek wspominamy bł. Jana Balickiego. W sobotę Święto św. Szymona i Judy Tadeusza Apostołów.
 1. Kartki na „Wypominki” są wyłożone przy drzwiach kościoła. Są one dedykowane na poszczególne dni miesiąca, prosimy wybrać taki dogodny dzień, aby w tych modlitwach za zmarłych uczestniczyć.
 1. Ministranci rozprowadzają prasę katolicką. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W „Niedzieli” polecamy artykuły pt. „A jednak modlitwa za zamarłych jest konieczna”. Artykuł ukazuje jak ważna jest modlitwa za zmarłych.

Intencje zbiorowe:
Bożemu Miłosierdziu polećmy naszych bliskich zmarłych.

21 października 2017|