XXIX Niedziela Zwykła

18 październik 2015 roku;

 

 1. Dzisiaj Nabożeństwo Różańcowe o godz. 1615.
 2. W dniu dzisiejszym wspominamy św. Łukasza i modlimy się w intencji służby zdrowia.
 3. Od dnia dzisiejszego rozpoczyna się Tydzień Misyjny, modlić się będziemy na różańcu za misje i misjonarzy zwłaszcza pochodzących z naszej parafii. Za tydzień w naszej parafii niedziela misyjna. Gościć będziemy ks. Adama Dynaka misjonarza z Białorusi, który pracuje w parafii Jezusa Miłosiernego w Witebsku. Wygłosi Słowo Boże, a po Mszy poprosi o wsparcie materialne do puszki przy wyjściu ze świątyni. Zebrana ofiara będzie przeznaczona na wyposażenie kościoła, w którym pracuje.
 4. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Jana Pawła II 41 kl. III i IV. Dziękujemy za ofiarę na nasz kościół złożone dziś na tacę i od rodzin w kopertach oraz Różom Św. Elżbiety, Św. Siostry Faustyny i Św. O. Pio za ofiarę na witraż.
 5. We wtorek po mszy świętej wieczornej obowiązkowa zbiórka dla wszystkich ministrantów i lektorów.
 6. We środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w czasie, której składamy nasze prośby i podziękowania.
 7. We czwartek liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża. W tym dniu zapraszamy na nabożeństwo różańcowe oraz na eucharystię młodzież gimnazjum z klas: I i II – celem złożenia deklaracji przystąpienia lub kontynuacji formacji przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania.
  W sobotę wspominamy bł. Jana Balickiego.
 8. W przyszła niedzielę o godz. 13.00 w na terenie ośrodka Brzozowskiego szpitala odprawiona będzie Msza św z okazji 69 rocznicy śmierci Janiny i Antoniego Żubrydów, członków Narodowych Sił Zbrojnych „Zuch”.
 9. Kartki na „WYPOMINKI” są wyłożone na klęcznikach przy filarach. Wypełnione prosimy składać na tacę lub u kapłanów.
 10. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie. W „Niedzieli” polecamy bardzo ciekawe artykuły: min. pt. „Gramy o najwyższą stawkę” – wywiad z Beatą Szydło.

  Intencje:

 

· Msza św. w int.

· 22.10. godz. 18.00 – O zdrowie i Boże błog. dla Sióstr z Róży św. Brata Alberta za wstawiennictwem św. Jana Pawła II

· 24.10. godz 7.00 – + Kamil Deryło – int od sąsiadów z ul JP II 31

 

W minionym tygodniu w naszej parafii zmarli: śp.. Wieczne odpoczywanie …

23 października 2015|