XXIX Niedziela Zwykła

19 październik 2014 roku; XXIX Niedziela Zwykła                       

 1. Dziś nabożeństwo różańcowe dla wszystkich (dzieci i dorosłych) o godz.1615.  W tygodniu różaniec dla dzieci o godz. 1630 oraz o godz. 1730. Dzisiaj liczenie wiernych obecnych na Mszy św.
 2. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie i wystrój świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Cegielnianej 22 kl. I i II. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej świątyni. Taca dzisiejsza na potrzeby naszej parafii tzn. na zapłacenie nowego wzmacniacza i mikrofonów.
 3. Dziś wspominamy Bł. Ks. Jerzego Popiełuszkę, kapłana i męczennika, modlimy się w intencji ludzi pracy oraz bezrobotnych.
 4. Dziś rozpoczyna się tydzień misyjny, modlić się będziemy za misjonarzy pracujących na wszystkich kontynentach, a szczególnie za pochodzących z naszej parafii. W następną niedzielę taca na misje.
 5. We wtorek liturgiczne wspomnienie Św. J P II. Po Mszy św. wieczornej ucałowanie Relikwii św. Papieża.
 6. We wtorek o godz. 1900 próba chóru parafialnego. Jeśli byliby chętni do śpiewu w chórze to serdecznie zapraszamy.
 7. We środę nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań składanych przez wiernych połączona z różańcem.
 8. W piątek wspomnienie Bł. Ks. Jana Balickiego, w sobotę pielgrzymka DPP do Archikatedry.
 9. Na klęcznikach są wyłożone kartki na tzw. „Wypominki”. Wypisane czytelnie imiona prosimy składać w kancelarii, zakrystii lub na tacę. Przez miesiąc listopad w każdą sobotę będziemy modlić się za zmarłych w czasie Mszy św. oraz Koronką do Bożego miłosierdzia przed wieczorną Mszą św.

10. W następną niedzielę kazania będzie głosił O. Oblat z Zahutynia. Po Mszy będzie rozprowadzał kalendarze z przeznaczeniem na utrzymanie tej wspólnoty.

11. W piątek po Mszy św. wieczornej w kościele adoracja Najśw. Sakramentu prowadzona przez Odnowę w Duchu Św. Serdecznie zapraszamy.

12. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie.  „Niedziela” i „Gość Niedzielny” polecamy ciekawe artykuły min. „Papież Franciszek będzie w Częstochowie”.

Intencje:

 • Msza św. z Róży św. Brata Alberta za Siostry ich rodziny o zdrowie i błog. Boże 22.10 o godz.1800.
 • Msza św2 za sp. Zofię Peretiatko z int. sąsiadów z bloku 20.10. o godz. 700.

W minionym tygodniu w naszej parafii zmarł:  … Wieczne odpoczywanie …

18 października 2014|