XXIV Niedziela Zwykła

17.09.2017r.

 1. Dzisiaj Nabożeństwo do Św. Ks. Zygmunta Gorazdowskiego z ucałowaniem jego relikwii o godz. 1615. Msza wieczorna o godz. 1700. Dziękujemy ks. dr Markowi Machała za głoszone Słowo Boże.
 1. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Cegielnianej 34 kl. V i VI. Dziękujemy wszystkim wiernym za ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Dzisiaj taca na potrzeby naszej świątyni.
 1. Dziś niedziela środków społecznego przekazu, modlimy się za pracowników mediów. Za tydzień taca na Diecezjalne Radio Fara.
 1. Jutro św. Stanisława Kostki, patrona Polski i patrona Młodzieży.
 1. We środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy po Mszy Świętej wieczornej, w czasie której są odczytywane prośby i podziękowania. Serdecznie zapraszamy.
 1. We środę po Mszy św. wieczornej zbiórka dla kandydatów na ministranta, ministrantów i lektorów.
 1. We czwartek święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty. 
 1. W piątek Msza św. o godz. 1800 ku czci św. Rity a następnie modlitwy za jej wstawiennictwem. Prosimy przynieść róże, które poświęcamy w czasie nabożeństwa.
 1. W dni powszednie różaniec o godz. 1730. Prosimy aby każdego dnia dołączać intencję o owocne przeżycie rekolekcji ewangelizacyjnych w naszej parafii, które odbywać się będą w dniach 20 – 22 października br. Już dziś zaplanujmy sobie czas, aby uczestniczyć w tych rekolekcjach, na które są zaproszeni wszyscy parafianie.
 1. Ministranci rozprowadzają prasę katolicką. W niedzieli polecamy artykuł zatytułowany: „Różaniec do Granic” – o nowej inicjatywie duszpasterskiej, 7 października otoczymy naszą Ojczyznę modlitwą różańcową na granicy naszej Ojczyzny.

  Intencje zbiorowe:
  – Z Róży św. Stanisława Kostki – 18.09. o godz. 1800.
  – Z Róży Ojca Pio 23.09. o godz. 1800.
  – Za mieszkańców z ul. Kiczury 09. godz. 700.
  – Za dobroczyńców na leczenie Juliana Świdurskiego, dziękują rodzice – 18.09. godz. 1800.

Bożemu Miłosierdziu polećmy naszych bliskich zmarłych.
W minionym tygodniu zmarła śp. Aleksandra Orzech z ul. Cegielnianej.
Wieczne odpoczywanie…

17 września 2017|