XXIII Niedziela Zwykła

10.09.2017r.

  1. Dzisiaj Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 1615. Msza wieczorna o godz. 1700.
  1. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Cegielnianej 34 kl. III i IV. Dziękujemy wszystkim wiernym za ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Przed kościołem rodzice chorego dziecka Juliana Świdurskiego z wrodzoną wadą serca kwestują na jego bardzo kosztowne leczenie. Dziękujemy za ofiary składane na leczenie dziecka. Za tydzień taca na potrzeby naszej świątyni.
  1. We środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy po Mszy Świętej wieczornej, w czasie której są odczytywane prośby i podziękowania. Serdecznie zapraszamy.
  1. We czwartek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, a w piątek wspomnienie M.B. Bolesnej.
  1. W dni powszednie różaniec o godz. 1730. Prosimy aby każdego dnia dołączać intencję o owocne przeżycie rekolekcji ewangelizacyjnych w naszej parafii, które odbywać się będą w dniach 20 – 22 października br. Już dziś zaplanujmy sobie czas, aby uczestniczyć w tych rekolekcjach, na które są zaproszeni wszyscy parafianie. W związku z rekolekcjami w następną niedzielę kazania będzie głosił Ks. dr Marek Machała prowadzący te rekolekcje i będzie nas zapraszał do uczestnictwa w nich.
  1. W tym tygodniu we wtorek 12.09. o godz. 1800 zapraszamy na zbiórkę lektorów i kandydatów na lektora. W sobotę 16.09. na godz. 930 zapraszamy na spotkanie dzieci ze wspólnoty „Betania”, a po Mszy św. o godz. 1800 grupę „Wiara w Miłość” czyli młodzież naszej parafii uczącą się i pracującą.
  1. W następną niedzielę Mszę św. o godzinie 1130 odprawi nasz rodak ks. Tomasz Latoszek jako dziękczynienie za 25. lat kapłaństwa.
  1. Ministranci rozprowadzają prasę katolicką. W niedzieli polecamy artykuł zatytułowany: „Chcę Ci, Tato, opowiedzieć o Niebie” – pytania dzieci, co po śmierci.

Bożemu Miłosierdziu polećmy naszych bliskich zmarłych.
W minionym tygodniu zmarł śp. Marian Kwaśny,
brat Ks. Prałata Feliksa. Pogrzeb w poniedziałek 11.09. 2017r.
w Katedrze w Przemyślu o godz. 1000. Organizujemy autokar.
Wyjazd spod kościoła o godz. 800.
Zapisy w zakrystii.
Wieczne odpoczywanie…

9 września 2017|