XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

7 sierpnia 2014 r.

 1. Dziś nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic o godz. 1615.
 2. Od dzisiaj  wieczorna Msza św. w niedziele o godz. 1700.
 3. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni oraz na jej wystrój. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Cegielnianej 16 kl. I i II. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej świątyni.  Dzisiejsza taca mszalna przeznaczona jest na seminarium duchowne. Przed świątynią można złożyć ofiarę na misje na ręce Siostry Miriam.
 4. Po  Mszy św. zapraszamy do zwiedzenia wystawy misyjnej w „dolnym kościele” Eksponaty pochodzą od misjonarzy z naszej parafii i przyjaciół Ks. Prałata, który pieczołowicie zbierał te pamiątki przez długie lata.
 5. W poniedziałek święto Narodzenia NMP. Odpust na Dąbrówce. Suma o godz. 1100.
 6. We środę nowenna do M. B. Nieust. Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań składanych przez wiernych.
 7. We  Czwartek – od godz. 1700 wystawienie Najśw. Sakramentu do prywatnej adoracji.
 8. Od dzisiaj po wakacyjnej przerwie rozpoczynają formację i działalność wszystkie wspólnoty i grupy parafialne. Zapraszamy parafian do włączania się w te grupy celem umocnienia więzi z Chrystusem i wspólnotą parafialną. Szczegółowy rozkład spotkań jest zamieszczony na stronie internetowej parafii i w gablotkach przed świątynią.
 9. Sanocki Dom Kultury zaprasza na XXIV Festiwal im. Adama Didura, który odbędzie się wdniach od 20 do 27 września br. 21 września o godz. 19.00 w Kościele Chrystusa Króla zabrzmi arcydzieło muzyki religijnej Stabat Mater Rossiniego. Utwór ten wykonają Soliści, Chór i Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Śląskiej. Bilety w cenie 20 złotych do nabycia w Domu Kultury lub przed koncertem w kościele.

10. Dnia 27 września organizowana jest pielgrzymka Róż Różańcowych do Dukli. Zapisy w zakrystii. Koszt 20 zł. płatne przy zapisie.

11.  Informujemy, że podczas sierpniowej zbiórki na Fundusz Ochrony Życia ZEBRANO 4126,00 zł. Organizatorzy składają serdeczne: Bóg zapłać!

12. Dziękujemy za codzienne odmawianie różańca przed wieczorną Mszą św. w intencji uproszenia pokoju dla świata i naszej Ojczyzny. Zapraszamy parafian do włączenia się w tę modlitwę.

13. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie. W „Niedzieli” polecamy ciekawe artykuły.

Intencje:

 • Msza św. gregoriańska, za śp. Mieczysława Żyglewicza, w poniedziałek będzie odprawiona o godz. 6.30!!!
 • Msza św. w intencji Akcji Katolickiej, pielgrzymów do Częstochowy oraz za śp. Stefanię Krawiec, 11.09 godz. 18.00
 • Msza św. w intencji śp. Tadeusza Gembalika, z int.Kręgów Domowego Kościoła, 12.09 godz. 18.00
6 września 2014|