XXII Niedziela Zwykła

30 sierpnia 2015 roku;

 1. Dzisiaj Nabożeństwo Nieszporów o godz. godz. 1815. Dzisiaj ostatni raz wieczorna Msza św. o godz. 1900, od następnej niedzieli Msza św. wieczorna o godz. 1700.
 2. W minionym tygodniu w naszej parafii zakończył swoją posługę ks. Łukasz Sowa wikariusz. Dziękujemy za wszelki trud i zaangażowanie. Bóg zapłać! Dzisiaj witamy ks. mgr Bogusława Krok, który rozpoczyna pracę pośród naszej wspólnoty. Życzymy obfitości Bożych Łask. Szczęść Boże.
 3. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Jana Pawła II 49, kl. I i II. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby świątyni.
 4. We wtorek Mszą św. o godz. 800rozpoczniemy nowy rok szkolny i katechetyczny. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy dzieci, młodzież, rodziców i pedagogów, aby z Bogiem rozpocząć to wielkie dzieło formacji serc i umysłów nowego pokolenia Polaków.
 5. We środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w czasie, której składamy nasze prośby i podziękowania.
 6. Pierwszy czwartek: Dodatkowa Msza św. o godz. 1600. Następnie adoracja Najśw. Sakramentu do nabożeństwa pierwszoczwartkowego o godz. 1730 i Msza św. o godz. 1800.
 7. Pierwszy Piątek: Dodatkowa Msza św. o godz. 1600. Następnie adoracja Najśw. Sakramentu do nabożeństwa pierwszopiątkowego o godz. 1730 i Msza św. o godz. 1800. Spowiedź św. w czasie porannych Mszy św. i po południu od 1600. Zapraszamy dzieci i młodzież do spowiedzi, aby z Jezusem w sercu rozpocząć nowy rok szkolny. Chorych w domach odwiedzimy w piątek od godz. 800.
 8. Pierwsza sobota: Msza św. wieczorna o godz. 1900, następnie Procesja Fatimska na ul.  Kiczury. Tą Eucharystią rozpoczniemy spotkania formacyjne wszystkich grup i wspólnot działających w naszej parafii. Prosimy, aby każda grupa czynnie włączyła się w Eucharystię. Szczegóły do ustalenia z Ks. Krzysztofem.
 9. W następną niedzielę kazania wygłosi misjonarz pochodzący z naszej parafii Ks. Grzegorz Leszczyk. Po Mszy św. będzie możliwość wsparcia jego misji przez nasze ofiary.
 10. Trwa parafialna akcja „Tornister Pełen Uśmiechu”. Prosimy o podzielenie się z dziećmi tym wszystkim, co jest potrzebne jako pomoce do nauki. Dary serca prosimy składać do wystawionego kosza na końcu świątyni.
 11. Zarząd Główny Stowarzyszenia Pomocy Rodzinie im. Ks. Zygmunta Gorazdowskiego w Sanoku, składa podziękowanie ofiarodawcom, którzy w minioną niedzielę podczas kwesty złożyli dar serca na Dom Samotnej Matki w Sanoku. Zebrano 2.356 zł.
 12. Sanocki Dom Kultury zaprasza na 25, jubileuszowy, Festiwal im. Adama Didura, który odbędzie się w dniach od 16 do 26 września. Szczegółowy program na plakatach przed kościołem.
 13. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie. W „Niedzieli” polecamy bardzo ciekawe artykuły: min. pt. „Siła Solidarności” – ukazujący Ruch społeczny sprzed 35 lat.

 

  Intencje:

 • Msza św. za śp. Stanisława (m) Poliwka int. od współpracowników ze Stomili 31.08. o godz. 1800.

 

Wieczne odpoczywanie

30 sierpnia 2015|