XXII Niedziela Zwykła

03.09.2017r.

 1. Dzisiaj Msza Święta wieczorna o godz. 1700.
 1. Dzisiaj Nabożeństwo Różańcowe i zmiana tajemnic o godz. 1600.
 1. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Cegielnianej 34 kl. I i II. Dziękujemy wszystkim wiernym za ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Dziękujemy Różom Św. Elżbiety i Moniki za ofiarę na potrzeby naszego kościół. Dzisiaj taca mszalna przeznaczona jest na Seminarium Duchowne. Za Tydzień fundacja „Czas Nadziei” będzie kwestować na leczenie chorego dziecka Juliana Świdurskiego.
 1. Jutro Msza św. na rozpoczęcie roku szkolonego i katechetycznego o godz. 800. Zapraszamy dzieci i młodzież ze wszystkich szkół, jak również Nauczycieli i pracowników szkoły, aby z Bogiem rozpocząć ten nowy czas edukacji.
 1. We środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy po Mszy Świętej wieczornej, w czasie której są odczytywane prośby i podziękowania. Serdecznie zapraszamy.
 1. W tym tygodniu przezywać będziemy:
  Pierwszy Czwartek – Nabożeństwo Pierwszoczwartkowe po wieczornej Mszy św.
 1. W piątek Święto Narodzenia NMP.
 1. W dni powszednie różaniec o godz. 1730. Prosimy aby każdego dnia dołączać intencję o owocne przeżycie rekolekcji ewangelizacyjnych w naszej parafii, które odbywać się będą w dniach 20 – 22 października br. Już dziś zaplanujmy sobie czas, aby uczestniczyć w tych rekolekcjach, na które są zaproszeni wszyscy parafianie.
 1. Ministranci rozprowadzają prasę katolicką. W niedzieli polecamy artykuł zatytułowany: „Wojna i Kłamstwa Totalne”. Artykuł ukazuje jak dzisiaj celowo zakłamuje się prawdę o II wojnie światowej.

Bożemu Miłosierdziu polećmy naszych bliskich zmarłych.
W minionym tygodniu zmarły:
śp. Genowefa Augustynowicz z ul. Langiewicza,
śp. Janina Zimoń z ul. Jana Pawła II.
śp. Tadeusz Płachta
Wieczne odpoczywanie …

3 września 2017|