XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

24 sierpnia 2014 roku;                    

 1. Dziś nabożeństwo nieszporów o godz. 1815. Po nabożeństwie możliwość ucałowania Relikwii Św. Ks. Zygmunta Gorazdowskiego.
 2. Dziękujemy za wygłoszoną homilię Ks. Markowi Kolbuchowi, który jest naszym rodakiem a obecnie pracuje na misjach w Jamajce. Po Mszy św. można będzie złożyć ofiarę na wsparcie jego misji.
 3. 3.    Bóg zapłać rodzinom, które złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni w minionym tygodniu oraz na jej wystrój. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Cegielnianej 14 kl. I i II. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej świątyni.
 4. We wtorek uroczystość NMP Częstochowskiej
 5. We środę nowenna do M. B. Nieust. Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań składanych przez wiernych.
 6. We czwartek od godz. 1700 do Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu do prywatnej adoracji.
 7. W tym tygodniu posługę duszpasterską w naszej parafii rozpoczyna Ks. Krzysztof Szczepański – wikariusz. Życzymy Bożego Błogosławieństwa w pracy kapłańskiej.
 8. Trwa zbiórka przyborów szkolnych dla dzieci z najuboższych rodzin
  z naszej parafii – „Tornister pełen uśmiechów”. Ofiarowane przybory prosimy składać w specjalnym koszu przy drzwiach świątyni lub w zakrystii czy kancelarii.
 9. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie. W „Niedzieli” polecamy artykuł pt. „W Iraku prześladowany jest Chrystus”.

Intencje:

 • Msza św.

W minionym tygodniu w naszej parafii zmarli: śp. Bronisław Kuzianik z ul. Langiewicza i śp. Aleksandra Nizińska z ul. Cegielnianej. Wieczne odpoczywanie. …

23 sierpnia 2014|