XX Niedziela Zwykła

16 sierpnia 2015 roku;

  1. Dzisiaj Nabożeństwo ku czci Św. Jana Pawła II i o nowe powołania kapłańskie i zakonne oraz za powołanych z naszej parafii  o godz. godz. 1815.
  2. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Jana Pawła II 51, kl. I i II. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby świątyni. Dzisiejsza taca na potrzeby naszej parafii.
  3. W poniedziałek wspomnienie Św. Jacka.
  4. We środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w czasie, której składamy nasze prośby i podziękowania.
  5. Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie im. św. Ks. Zygmunta Gorazdowskiego w Sanoku w następna niedzielę będzie kwestować pod naszym kościołem na Dom Samotnej Matki. Podczas kwesty będzie można nabyć książkę o Ks. Gorazdowskim w cenie 50 zł.
  6. Trwa parafialna akcja „Tornister Pełen Uśmiechu”. Prosimy o podzielenie się z dziećmi tym wszystkim co jest potrzebne jako pomoce do nauki. Dary serca prosimy przynosić do zakrystii lub kancelarii parafialnej albo składać do  wystawionego kosza na końcu świątyni.

Intencje:

 

  • Msza św. za śp. Stanisława Poliwka int. od współpracownikółw ze Stomilu 31.08. o godz. 1800.

 

Wieczne odpoczywanie

16 sierpnia 2015|