XX NIEDZIELA ZWYKŁA

17 sierpnia 2014 roku; XX NIEDZIELA ZWYKŁA                     

 1. Dziś nabożeństwo w intencji powołań i za powołanych z naszej parafii o godz. 1815. Po nabożeństwie możliwość ucałowania Relikwii Św. J P II.
 2. Bóg zapłać rodzinom, które złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni w minionym tygodniu oraz na jej wystrój. Taca dzisiejsza przeznaczona na naszą świątynię parafialną.
 3. We środę nowenna do M. B. Nieust. Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań składanych przez wiernych.
 4. We czwartek od godz. 1700 do Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu do prywatnej adoracji.
 5. W tym tygodniu posługę duszpasterską w naszej parafii kończą kapłani:
  Ks. Stanisław Prucnal – rezydent i Ks. Piotr Pernal – wikariusz. Dziękujemy im za ofiarną pracę dla dobra naszej społeczności i życzymy Bożego Błogosławieństwa na nowych placówkach duszpasterskich. Bóg zapłać!
 6. Po raz kolejny chcemy wspomóc dzieci, które za niedługo rozpoczną nowy rok szkolny. Trwa zbiórka przyborów szkolnych dla dzieci z najuboższych rodzin
  z naszych szkół Podstawowej i Gimnazjum w ramach akcji „”Tornister pełen uśmiechów”. Ofiarowane przybory prosimy składać w specjalnym koszu przy drzwiach świątyni lub w zakrystii czy kancelarii.
 7. W następną niedzielę kazania wygłosi ks. Marek Kolbuch nasz rodak, obecnie pracujący na misjach w Jamajce. Po Mszy św. można będzie złożyć ofiarę na jego misję.
 8. Caritas naszej Archidiecezji rozprowadza miód w cenie 10 zł. Pieniądze ze sprzedaży są przeznaczone na pomoc dzieciom z Archidiecezji Przemyskiej w zakupie podręczników.

 Intencje:

 • Msza św.

W minionym tygodniu w naszej parafii zmarła tragicznie: śp…. Wieczne odpoczywanie. …

16 sierpnia 2014|