XVIII Niedziela Zwykła

04 sierpnia 2013 roku; XVIII Niedziela Zwykła

 

  1. Dziś nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic o godz. 1815. Po nabożeństwie spotkanie Rady Duszpasterskiej naszej parafii.
  2. Bóg zapłać rodzinom, które złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni w minionym tygodniu oraz na jej wystrój. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Kwiatowejnumery nieparzyste. Składamy podziękowanie za ofiary składane na potrzeby parafii na tacę i od rodzin w kopertach. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.
  3. We wtorek, 6 sierpnia, Święto Przemienienia Pańskiego. W naszym dekanacie odpust w kościele farnym. Suma o godz. 1100.
  4. We środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań.
  5. W piątek, 9 sierpnia, Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy.
  6. W dniu 15 sierpnia planujemy pieszą pielgrzymkę z naszej parafii do Starej Wsi na uroczystości odpustowe ku czci M.B. Wniebowziętej. Gorąco zachęcamy do pielgrzymowania. Zapisy w zakrystii celem zamówienia autokaru na drogę powrotną.
  7. Ogłoszenie społeczne – NSZZ SOLIDARNOŚĆ Region Podkarpacie przedstawia oświadczenie w sprawie trudności, z jakim spotkał się wniosek Solidarności o nadanie nazwy jednej z ulic w naszym mieście śp. Ks. Prałata Adama Sudoła – całość oświadczenia na tablicy ogłoszeń.
  8. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na film – świadectwo, opowiadający o wyzwoleniu się z nałogu narkomani za przyczyną M.B. Królowej Pokoju z Medugorje.
  9. Przed świątynią ministranci rozprowadzają tygodnik „Niedziela”. Zachęcamy do nabycia dobrej prasy. W gazecie polecamy artykuł pt.: ”Forum z powodu Boga” jest to relacja ze Spotkania Młodych z Papieżem Franciszkiem.

 

Intencje:

Msza św. w int.  Akcji Katolickiej naszej parafii 08 sierpnia o godz. 1800.

3 sierpnia 2013|