XV Niedziela Zwykła

14 lipca 2013 roku; XV Niedziela Zwykła

  1. Na czas wakacji życzymy wszystkim gościom i parafianom szczęśliwego wypoczynku.
    W tym wolnym czasie nie zapominajmy o godności dziecka Bożego, którą zostaliśmy obdarowani na chrzcie św.
  2. Dziś nabożeństwo o godz. 1830.
  3. Bóg zapłać rodzinom, które złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni w minionym tygodniu oraz na jej wystrój. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Padlewskiegodomy prywatne. Składamy podziękowanie za ofiary składane na potrzeby parafii na tacę i od rodzin w kopertach. W następną niedzielę taca na potrzeby parafii z przeznaczeniem na bieżące remonty.
  4. 17 lipca zapraszamy na pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Pięknej Miłości w Polańczyku na Mszę Świętą o uzdrowienie wewnętrzne. Zapisy w zakrystii. Wyjazd o godz. 1730 z pod kościoła.
  5. We środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań.
  6. Z naszej parafii organizujemy wyjazd do Polańczyka na wieczorne czuwanie w dniu 27 lipca o godz. 1700 – pt. „Chrześcijanin człowiekiem drogi” – Czuwanie w łączności z Ojcem Świętym Franciszkiem i młodymi w Rio de Janeiro. Zapraszamy młodzież naszej parafii do wyjazdu. Zapisy w zakrystii. Koszt 15 zł. Wyjazd z pod kościoła o godz. 1600.
  7. Przed świątynią ministranci rozprowadzają tygodnik „Niedziela”. Zachęcamy do nabycia dobrej prasy. W gazecie polecamy min. artykuł pt. „ Narodowe rekolekcje na Narodowym”.

Intencje:
Msza Święta za śp. Jana Potocznego int. od powołanych 19.07. o godz. 700.

W minionym tygodniu w naszej parafii zmarła śp. Zofia Moreńko z ul. Langiewicza. Wieczne odpoczywanie

13 lipca 2013|