XIX Niedziela Zwykła

11 sierpnia 2013 roku; XIX Niedziela Zwykła

 

  1. Dziś nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 1830.
  2. Bóg zapłać rodzinom, które złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni w minionym tygodniu oraz na jej wystrój. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Chabrów. Składamy podziękowanie za ofiary składane na potrzeby parafii na tacę i od rodzin w kopertach. W następną niedzielę składka na potrzeby parafii, będziemy zbierać pieniądze, na CO w naszym kościele. Dziękujemy Róży Św. Kingi za ofiarę na kościół.
  3. We środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań.
  4. We czwartek, 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia NMP Msze Święte w porządku niedzielnym. Obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów po każdej Mszy Świętej. W sąsiedniej parafii Trepcza odpust parafialny.
  5. W dniu 15 sierpnia planujemy pieszą pielgrzymkę z naszej parafii do Starej Wsi na uroczystości odpustowe ku czci M.B. Wniebowziętej. Wczesnym rankiem o godzinie 04:00, planowane jest wyjście pielgrzymki z parafii. Gorąco zachęcamy do pielgrzymowania, aby polecić się w opiekę Maryi. Zapisy w zakrystii celem zamówienia autokaru na drogę powrotną.
  6. Przed świątynią ministranci rozprowadzają tygodnik „Niedziela”. Zachęcamy do nabycia dobrej prasy. W gazecie polecamy artykuł pt. „GPS do Domu Ojca” oraz miesięcznik „List”.

Intencje:
Msza św. w intencji Rycerstwa Niepokalanej 14.08  o godz. 1800.

 

10 sierpnia 2013|