XIV Niedziela Zwykła

7 lipca 2013 roku; XIV Niedziela Zwykła

  1. Rozpoczął się czas wakacji życzymy wszystkim gościom i parafianom szczęśliwego wypoczynku wakacyjnego. W tym wolnym czasie nie zapominajmy o godności dziecka Bożego, którą zostaliśmy obdarowani na chrzcie św.
  2. Dziś nabożeństwo różańcowe o godz. 1815. Połączone ze zmianą tajemnic różańcowych.
  3. Bóg zapłać rodzinom, które złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni w minionym tygodniu oraz na jej wystrój. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Trauguttadomy prywatne. Składamy podziękowanie za ofiary składane na potrzeby parafii na tacę i od rodzin w kopertach. Dzisiejsza składka przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
  4. W poniedziałek wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera patrona Archidiecezji Przemyskiej.
  5. We czwartek święto św. Benedykta Patrona Europy.
  6. We środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań.
  7. Komunikat Metropolity… verte!  Z naszej parafii organizujemy wyjazd do Polańczyka na wieczorne czuwanie w dniu 27 lipca. o godz. 1700 – „Chrześcijanin człowiekiem drogi” – Modlitewne Czuwanie w łączności z Ojcem Świętym Franciszkiem i młodymi w Rio de Janeiro. Zapraszamy młodzież naszej parafii do wyjazdu. Zapisy w zakrystii. Koszt 15 zł. Wyjazd z pod kościoła o godz. 1600.
  8. Przed świątynią ministranci rozprowadzają tygodnik „Niedziela”. Zachęcamy do nabycia dobrej prasy. W gazecie polecamy min. artykuł pt. „Nowe brzmienie IV Przykazania Kościelnego”. Wyjaśniający zasadność jego zmiany.

Intencje:
Msza Święta w intencji Akcji Katolickiej 11.07. o godz. 1800.

7 lipca 2013|