XIII Niedziela Zwykła

30 czerwca 2013 roku, XIII Niedziela Zwykła

  1. Rozpoczął się czas wakacji życzymy dzieciom, młodzieży i wszystkim parafianom wszystkim szczęśliwego wypoczynku wakacyjnego. W tym wolnym czasie nie zapominajmy o godności dziecka Bożego, którą zostaliśmy obdarowani na chrzcie świętym.
  2. Od dzisiaj przez okres wakacji wieczorna Msza Święta w niedziele o godz. 1900.
  3. Dziś ostatnie nabożeństwo czerwcowe o godz. 1830. Połączone z ucałowaniem relikwii św. Zygmunta Gorazdowskiego.
  4. Bóg zapłać rodzinom, które złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni w minionym tygodniu oraz na jej wystrój. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Jana Pawła II- domy prywatne. Składamy podziękowanie za ofiary składane na potrzeby parafii na tacę i od rodzin w kopertach.
  5. Do Rady Duszpasterskiej Parafii Chrystusa Króla w Sanoku zostały wskazane przez parafian następujące osoby: (verte) Wyczytanych radnych prosimy, aby przyszli do zakrystii i potwierdzili podpisem czy akceptują wybór. Pierwsze spotkanie z nowo wybraną Radą Duszpasterską będzie w pierwszą niedzielę sierpnia po Nabożeństwie różańcowym.
  6. We środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań.
  7. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Dodatkowa Msza św. o godz. 1600 a  następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu do nabożeństwa o godz. 1730.
  8. W pierwszy piątek okazja do spowiedzi w czasie porannych Mszy św. i po południu od godz. 1600. Dodatkowa Msza św. o godz. 1600. Po Eucharystii wystawienie Najświętszego Sakramentu do nabożeństwa o godz. 1730. Chorych w domach odwiedzimy w piątek od godz. 800.
  9. Pierwsza sobotaNabożeństwo fatimskie i procesja z Figurą. Pójdziemy trasą: Kościół, Traugutta, Most, Biała Góra, powrót prywatnie. Mieszkańców Białej Góry prosimy o wystrój Figury i jej niesienie w czasie procesji. Proszę przygotować kolejność niesienia figury do poszczególnych stacji różańcowych.

10. Koło Przyjaciół Radia Maryja przy Parafii Przemienienia Pańskiego w Sanoku zaprasza na XXI Spotkanie Rodziny Radia Maryja na Jasnej Górze w dniu 14 lipca. Koszt wyjazdu 70 zł. Zapisy w księgarni „Niepokalana”.

11. Przed świątynią ministranci rozprowadzają tygodnik „Niedziela”. Zachęcamy do nabycia dobrej prasy. W gazecie polecamy min. artykuły „Seksualizacja już od pieluch” mówiący o tym dlaczego współczesnemu dziecku odbiera się zaczarowany świat fantazji, baśni  i zastępuje się go poradnikiem nauki seksu.

Intencje:

Od 1 lipca Msze św. gregoriańskie za śp. Zofię Zuber.

W minionym tygodniu w naszej parafii zmarła śp. Janina Galatowicz z ul. Traugutta. Wieczne odpoczywanie

29 czerwca 2013|