XII Niedziela Zwykła

23 czerwca 2013 roku;  XII Niedziela Zwykła

 1. Dziś nabożeństwo czerwcowe o godz. 1630. W tygodniu nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. wieczornej.
 2. Bóg zapłać rodzinom, które złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni w minionym tygodniu oraz  na jej  wystrój. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Sierakowskiegodomy. Składamy podziękowanie za ofiary składane dzisiaj na potrzeby parafii na tacę i  od rodzin w kopertach. Dziękujemy róży Św. brata Alberta za złożoną ofiarę.
 3. Dzisiaj wybieramy Radę Duszpasterską naszej parafii. Głosy na radnych prosimy złożyć do pudełka, które jest wyłożone na stoliku przy głównych drzwiach kościoła.
 4. W poniedziałek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
 5. W sobotę, 29 czerwca Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w naszym kościele: 700, 830, 1000, 1600, 1800. Taca z Uroczystości przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej, tzw.: „Świętopietrze”.
 6. We środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań.
 7. W wtorek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie liderów wszystkich wspólnot i grup parafialnych oraz zelatorów róż na spotkanie z parą diecezjalną domowego kościoła, celem omówienia przygotowań do jesiennych rekolekcji ewangelizacyjnych
  w naszej parafii. Spotkanie odbędzie się w dolnym kościele.
 8. Sanocka Fundacja Ochrony Zdrowia kwestuje dziś przed kościołem na rzecz odnowienie oddziału dziecięcego i położniczego oraz zakup sprzętu medycznego dla ratowania dzieci i kobiet w ciąży.
 9. Przed świątynią ministranci rozprowadzają tygodnik „Niedziela”. Zachęcamy do nabycia dobrej prasy. W gazecie polecamy artykuły przybliżający nam sylwetkę nowego biskupa diecezji rzeszowskiej Jana Wątroby.

10. Od następnej niedzieli wieczorna Msza Święta o godz. 1900.

11. W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza Święta o godz. 800. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli, aby podziękować Bogu za miniony rok szkolny.

Intencje:

Msza św. w intencji pielgrzymów do Częstochowy 25.05. o godz. 1800.

Msza św. za śp. Ryszarda Hnat intencji z Róży św. J.S. Pelczara 26.06 o godz. 1800.
Msza św. w intencji KSW i ich rodzin oraz duszpasterza 29.06. o godz. 1600.
Msza św. za śp. Marię Oklejewicz, intencja od Sąsiadów z klatki 29.06. o godz. 1000.

22 czerwca 2013|