XII Niedziela Zwykła

25.06.2017r.

 1. Dzisiaj Nabożeństwo Czerwcowe oraz do Niepokalanego Serca Maryi o godz. 1615.
 2. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Cegielnianej 16 kl. III i IV. Dziękujemy Róży św. Judy Tadeusza za złożoną ofiarę na potrzeby Kościoła oraz wszystkim wiernym za ofiary składane na prace remontowe przy naszej świątyni. Serdeczne Bóg zapłać.
 3. Od przyszłej niedzieli wieczorna Msza św. w porządku wakacyjnym – czyli o godz. 1900.
 4. Jutro (26 czerwca) we wszystkich sanockich parafiach wspominamy świętego Zygmunta Gorazdowskiego – kapłana – Patrona naszego Miasta.
 5. We środę, Nabożeństwo – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy po Mszy św. wieczornej.
 6. We czwartek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w naszym kościele o godz. 630, 700, 830, 1000, 1600, 1800. Taca z Uroczystości przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
 7. W piątek zakończenie nabożeństw czerwcowych.
 8. W tym tygodniu – pierwsza sobota miesiąca. Msza Święta z nabożeństwem Fatimskim o godz. 1800. Z procesją udamy się ulicami Traugutta, Most, Biała Góra – powrót prywatnie. Zapraszamy w sposób szczególny mieszkańców Białej Góry do włączenia się w modlitwę fatimską.
 9. W dni powszednie różaniec o godz. 1730.
 10. Kustosz Sanktuarium Matki Nowego Życia w Zagórzu serdecznie zaprasza na uroczyste obchody 10-lecia Koronacji Cudownego Obrazu. 1 lipca – w rocznicę koronacji – o godz. 1800 – mszy świętej przewodniczył będzie Ks. Abp Adam Szal – Metropolita Przemyski, a dzień później – w dniu parafialnego odpustu – uroczystą sumę o godz. 1100 odprawi Ks. Abp Senior Józef Michalik.
 11. Burmistrz miasta Sanoka zaprasza wszystkie dzieci już od jutra do udziału w zajęciach odbywających się na podwórkach podczas wakacji w ramach X sanockiego Lata Podwórkowego. Zajęcia odbywać się będą w każdej dzielnicy miasta a prowadzić je będzie 14 odpowiednio przygotowanych i przeszkolonych wychowawców. Szczegółowe informacje znajdują się w gablotach na żółtych plakatach – dzieci i rodziców zachęcamy do zapoznania się z tą wakacyjną atrakcją.
 12. Ministranci rozprowadzają prasę katolicką. W niedzieli polecamy artykuł zatytułowany: „Wolni by kochać” – rozmowa z ks. Markiem Dziewieckim – znanym psychologiem i terapeutą uzależnień.

 Intencje zbiorowe:
W intencji ks. Ireneusza – z okazji Jego imienin
od Wspólnoty Neokatechumenalnej – 28.VI – godz. 1800.

Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłe w minionym tygodniu:
śp. Zofia Lubińska z ul. Jana Pawła II ,
śp. Julia Starejki z ul. Sasiedzkiej.
Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

24 czerwca 2017|