X Niedziela Zwykła

09 czerwca 2013 roku

X Niedziela Zwykła

 

 1. Dziś nabożeństwo czerwcowe o godz. 1630. W tygodniu nabożeństwa czerwcowe po Mszy św.
 2. Bóg zapłać rodzinom, które złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni w minionym tygodniu oraz na jej wystrój. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Dembowskiego10 kl. III i IV. Składamy podziękowanie za ofiary składane na potrzeby parafii na tacę i  od rodzin w kopertach. Za tydzień taca na potrzeby parafii.
 3. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. spotkanie informacyjne dla pielgrzymów wyjeżdżających do Częstochowy. Spotkanie będzie w dolnym kościele.
 4. W poniedziałek o godz. 1800 w kościele Najśw. Serca PJ w Sanoku na Posadzie odprawiona zostanie Msza św. w intencji śp. Pary Prezydenckiej i wszystkich ofiar katastrofy Smoleńskiej. Po Mszy św. spotkanie z posłami na sejm RP, Bartoszem Kownackim i Piotrem Babinetzem. Zaprasza Komitet Powiatowy PiS w Sanoku.
 5. We środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań.
 6. Podobnie jak w ubiegłych latach zapraszamy do wspólnego przeżycia rekolekcji w drodze – pieszej pielgrzymki na Jasna Górę w dniach od 4 – 15 lipca. Uczestniczyć może młodzież powyżej 15 roku życia.
 7. Informujemy parafian, że zmienione zostało konto parafii. Nowy numer konta na stronie internetowej i na blankietach, które są wyłożone na stoliku przy wyjściu ze świątyni.
 8. W następny poniedziałek pielgrzymka do Polańczyka na Mszę św. o uzdrowienie wewnętrzne. Zapisy w zakrystii.
 9. Informacja dla rodziców dzieci z klas pierwszych. Komunia św. waszych dzieci będzie
  w klasie drugiej.

10. Z cyklu „Wieczory młodych artystów” parafia Chrystusa Króla oraz Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na program słowno – muzyczny pt.: Po drugiej stronie”, który odbędzie się w najbliższy piątek tj. 14.06. o godz. 1900 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sanoku.

11. Zarząd Stowarzyszenia Pomocy Rodzinie im. Św. Ks. Z. Gorazdowskiego w Sanoku składa podziękowanie za ofiary złożone podczas kwesty. Zebrano: 1.312,70 zł.

12. Przed świątynią ministranci rozprowadzają tygodnik „Niedziela”. Zachęcamy do nabycia dobrej prasy. W gazecie wiele ciekawych wywiadów np. z p. Krzysztofem Ziemcem, oraz  p. Jarosławem Gowinem

Intencje:

Msza św. w int. Rycerstwa Niepokalanej 12. 06. o godz. 1800.

Msza św. w int. Akcji Katolickiej 13. O6. o godz. 1800.

Msza św. z Róży św. Antoniego 13. 06. o godz. 1800
Msza św. z Róży św. Weroniki 15. 06 o godz. 1800
Msza św. z Róży św. Brata Alberta 17. 06. o godz. 1000
Msza św. za śp. Ryszarda Hnat int. od sąsiadów 17. 06. o godz. 700

 

13 czerwca 2013|