X Niedziela Zwykła

07 czerwca 2015 roku;

 

 1. Dzisiaj Nabożeństwo Różańcowe i Czerwcowe oraz zmiana tajemnic o godz. 1615. Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie po Mszy św. Różaniec pół godz. przed Mszą św. wieczorną. Dziś na Mszy św. o godz. 1000 uroczysta procesja Eucharystyczna wokół naszej świątyni.
 2. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Śliwowej 1. Dziękujemy za ofiary na potrzeby świątyni. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na seminarium duchowne.
 3. Trwa Oktawa Bożego Ciała, zachęcamy do udziału w procesjach Eucharystycznych. Zakończenie oktawy w czwartek, poświęcenie wianków oraz błogosławieństwo dzieci na Mszy św. o godz. 1800.
 4. We środę po Mszy św. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w czasie, której składamy nasze prośby i podziękowania, połączona z Nabożeństwem Czerwcowym.
 5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje post.
 6. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
 7. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie. W „Niedzieli” polecamy bardzo ciekawe artykuły: min. pt. „Księża pod lupą”.

Intencje:

 • Msza św. w int. Akcji Katolickiej naszej parafii 11.06. o godz. 1800.
 • Msza św. o zdrowie i Boże błog. dla Sióstr z Róży św. Alberta 14.06. o godz. 1000.
 • Msza św. za śp. Janusza Drwięgę int. od sąsiadów 10.06. o godz. 630.
 • Msza św. za śp. Władysławę Maśniak int. od sąsiadów 8.06. o godz. 630.

W minionym tygodniu w naszej parafii zmarli: śp.

6 czerwca 2015|