Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

02 listopada 2014 roku

 

 1. Dziś nabożeństwo różańcowe za zmarłych o godz.1615. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie i wystrój świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Cegielnianej 22 kl. V i VI. Taca dzisiejsza na potrzeby archidiecezji.
 3. Wypominki każdego dnia 15 min. przed wieczorną Mszą św.
 4. W dni powszednie o godz. 1715 prosimy nadal o prowadzenie modlitwy różańcowej w intencji pokoju.
 5. Do 8 listopada i przez cały listopad można zyskiwać odpusty za zmarłych nawiedzając pobożnie cmentarz, gdzie należy odmówić: Ojcze nasz, Wierzę w Boga, oraz dowolną modlitwę za zmarłych i modlitwę w Intencji Ojca Św. W dniach 1 do 8 XI odpust jest zupełny, w pozostałych zaś dniach odpust cząstkowy.
 6. We środę nowenna do M. B. Nieust. Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań składanych przez wiernych po Mszy św. wieczornej.
 7. Pierwszy czwartek – Dodatkowa Msza św. o godz. 1600, następnie wystawienie Najśw. Sakramentu do prywatnej adoracji.
 8. Pierwszy piątek – Dodatkowa Msza św. o godz. 1600, następnie wystawienie Najśw. Sakramentu do prywatnej adoracji. Spowiedź pierwszopiątkowa w czasie porannych Mszy św. i po południu od godz. 1600. Chorych w domach odwiedzimy w pierwszy piątek od godz. 800.
 9. W następną niedzielę przed świątynią będzie prowadzona kwesta dla chorej na SM naszej parafianki p. Zofii Kłodowskiej z ul. Cegielnianej, na jej rehabilitację.

10. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie.  „Niedziela” polecamy ciekawe artykuły min. ”Dzień Dusz”.

 Intencje:

 • Msza św. za sp. Iwonę Ilnicką od koleżanek z pracy OSM Sanok 9.11. o godz. 1700.
 • Msza św. za śp. Jerzego Sabat int. od sąsiadów z bloku –  6.XI. i 8.XI. o godz. 630.

W minionym tygodniu w naszej parafii zmarli: śp. Zbigniew Kucharski  i Adam Góralski  . Wieczne odpoczywanie…

2 listopada 2014|