WŁOSKIE SANKTUARIA
wstępny plan pielgrzymki

WŁOSKIE SANKTUARIA

KAHLENBERG – PADWA –  ASYŻ –  CASCIA – RZYM – WATYKAN – MONTECASSINO – SAN GIOVANNI ROTONDO – MONTE SAN ANGELO – LANCIANO – LORETO

24.06 – 1.07.2017

14938267_1221225754566894_245828658224347119_n

1 DZIEŃ Wyjazd z Sanoka w godzinach nocnych (około 2.00). Przejazd do Wiednia na Kahlenberg. Msza Św. Zwiedzanie polskiego sanktuarium gdzie zgromadzone są pamiątki po Odsieczy Wiedeńskiej. Przejazd do Azzano Decimo. (Trasa Sanok – Azzano Decimo 1300 km). Przyjazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

2 DZIEŃ Śniadanie, pakowanie bagaży, przejazd do Padwy. Zwiedzanie Bazyliki Św. Antoniego z jego grobem oraz kaplicą relikwii. Msza Św. Przejazd do Asyżu. Zwiedzanie Bazyliki Św. Franciszka i Św. Klary, spacer po mieście. Bazylika Matki Bożej Anielskiej. Obiadokolacja i nocleg.

3 DZIEŃ Śniadanie, pakowanie bagaży. Przejazd do Cascii.  Zwiedzanie sanktuarium Św. Rity. Przejazd na Montecassino. Zwiedzanie Cmentarza Żołnierzy Polskich oraz Opactwa Benedyktynów. Msza Św. Przejazd do hotelu we Fiuggi. Obiadokolacja i nocleg.

4 DZIEŃ Śniadanie, przejazd do Watykanu. Msza Św. w Bazylice Św. Piotra.  Zwiedzanie z przewodnikiem lokalnym Bazyliki i Placu Św. Piotra.  Dalsze zwiedzanie miasta. fontanna di Trevi, Koloseum, plac Wenecki, Kapitol, Bazylika Laterańska z sanktuarium Św. Schodów. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

5 DZIEŃ Śniadanie. Pakowanie bagaży.  Przejazd do Watykanu na Audiencję Generalna (przy pobycie Ojca Św. w Rzymie). Przejazd do hotelu w San Giovanni Rotondo. Obiadokolacja i nocleg.

6 DZIEŃ Msza Św. w kościele antycznym. Zwiedzanie miejsc związanych z życiem i działalnością Ojca Pio. Śniadanie. Wyjazd do Monte San Angelo – miejsca objawień Michała Archanioła. Przejazd do Manfredonii. Plażowanie. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

7 DZIEŃ Śniadanie. Pakowanie bagaży. Przejazd do Lanciano (miejsca cudu eucharystycznego). Msza Św. Przejazd do Loreto. Zwiedzanie Bazyliki i Domku Św. Rodziny. Zwiedzanie Cmentarza Żołnierzy Polskich.  Wyjazd do Polski (około 17.00, trasa Loreto – Sanok 1550 km). Przejazd nocny.

8 DZIEŃ Kontynuowanie podróży. Powrót do Sanoka w godzinach wieczornych

Cena 8 dniowej pielgrzymki 600zł i 200€

Cena została skalkulowana dla grupy minimum 48 osób.

Złotówki wpłacamy przy zapisie natomiast 200 € wpłacamy pilotowi w dniu wyjazdu w autokarze.

2 września 2016|