VI Niedziela Zwykła

12-02-2017r.
  1. Dzisiaj Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 1615 – serdecznie zapraszamy.
  1. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul .Bliskiej. W następną niedzielę taca na potrzeby parafii, a konkretnie na opłacenie ogrzewania kościoła, dziękujemy za wyrozumiałą życzliwość. Zima nie odpuszcza więc i rachunki za ogrzewanie są bardzo wysokie.
  1. We wtorek święto świętych Cyryla i Metodego, modlimy się w intencji Europy.
  1. W środę po Mszy św. wieczornej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z odczytaniem próśb i podziękowań.
  1. Harcerstwo Katolickie „Skauci Europy” rozpoczyna swoją działalność w Sanoku. wszystkich zainteresowanych tym ruchem, który wspiera rodziców w wychowaniu dzieci w duchu miłości do Boga, bliźniego i Ojczyzny zapraszamy na spotkanie organizacyjne dzisiaj na godz. 1500 do Kościoła Ojców Franciszkanów.
  1. Ojcowie Franciszkanie zapraszają na kolejne spotkanie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, które odbędzie się 17 lutego (piątek) o godz. 1800. Zapraszamy członków, kandydatów i wszystkich zainteresowanych tematem trzeźwości.
  1. Komenda Policji w Sanoku zaprasza na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu osób starszych., która odbędzie się 22 lutego o godz. 1700 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sanoku.
  1. Ministranci rozprowadzają prasę katolicką. W niedzieli polecamy artykuł: „Recepta na szlachetność”.

W tym tygodniu w naszej parafii zmarła:
śp. Anna Kilar, z ulicy Traugutta.
Ją oraz naszych bliskich zmarłych
polećmy Bożemu Miłosierdziu.
Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

 

 
12 lutego 2017|