VI Niedziela Wielkanocy

25 maja 2014 roku; VI Niedziela Wielkanocy                          

 1. Dziś nabożeństwo majowe o godz. 1615. Nabożeństwa majowe w tygodniu przed Mszą św. o godz. 1730. Ostatni tydzień maja, znajdźmy czas, aby choć jeden raz uczestniczyć w nabożeństwach majowych.
 2. Bóg zapłać rodzinom, które złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni w minionym tygodniu oraz na jej wystrój. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Sąsiedzkiej. Składamy podziękowanie za ofiary składane na potrzeby parafii na tacę i od rodzin w kopertach. Przed świątynią kwesta prowadzona przez Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie im. Św. Zygmunta Gorazdowskiego na remont domu samotnej matki. W następną niedzielę kwesta na pogorzelców z Lisznej.
 3. We środę nowenna do M. B. Nieust. Pomocy przed Mszą św. w czasie majówek.
 4. Przypominamy, że w każdy czwartek Adoracja Najśw. Sakramentu w naszej świątyni od godz. 1700.
 5. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 6. W sobotę święto Nawiedzenia NMP.
 7. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej Archidiecezji Święcenia Diakonatu. Nasz parafianin kleryk Sebastian Lasota otrzyma te święcenia w parafii Krościenko Wyżne k. Krosna o godz. 1100. Zapraszamy do udziału i modlitwy za wszystkich przyjmujących święcenia.
 8. Koncert Papieski: ”Świętość Darem Miłosierdzia”. Kartka… Na znak szacunku dla Św. J.P. II prosimy o dekorację ulicy J.P. szczególnie naszych domów przez wywieszenie flagi narodowej, czy też wystawienie świętego obrazu w oknach naszych mieszkań.
 9. Starosta Sanocki zaprasza. Kartka…

10. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie. W „Niedzieli” polecamy artykuł: „To już nie obraza, to przestępstwo” mówiący o ataku na Polski kościół.

Intencje:

 • Msze św. gregoriańskie za śp. Bożenę Wilk, Czesławę Jakima, Stanisława i zm. Rodziców od 1.06.
 • Msza św. za śp. Krystynę Wójcik intencja od sąsiadów siostry z ul. Cegielnianej 31.05. o godz. 1800 oraz intencja od sąsiadów z klatki 1.06. o godz. 1130.
 • Msze św. gregoriańskie za śp. Stefana Kucharz od 1.06.
 • Msza św. O Boże błogosławieństwo dla „Pielgrzymów” do Rzymu 30.05. o godz. 1800, a następnie spotkanie popielgrzymkowe w dolnym kościele.
 • Msza św. za śp. Mieczysława Gadomskiego intencja od sąsiadów 28.05. o godz. 700.
  Msza św. za śp. Jana Kwolka intencja od rodziny Kwolek z Rozpucia 29.05. o godz. 700.

 

W minionym tygodniu w naszej parafii zmarł: śp. Stanisław Paszkiewicz z ul. Młynarskiej i śp. Waldemar Kwolek z ul. Młynarskiej. Wieczne odpoczywanie …

24 maja 2014|