V Niedziela Zwykła

8 lutego 2015 roku

 

  1. Dziś nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz.1615.
  2. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie i wystrój świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Sadowej 15 kl. V i VI. Dziękujemy za ofiary na potrzeby naszej świątyni. Dziękujemy za ofiarę na kościół Róży Bł. Jana Balickiego. W następną niedzielę taca na ogrzewanie kościoła.
  3. Od jutra „Ferie z uśmiechem” zapraszamy dzieci i młodzież na ciekawe zajęcia, które będą się odbywały w dolnym kościele i w salkach.
  4.  We środę, 11 lutego, wspomnienie NMP z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorego. Msza św. w intencji starszych chorych w naszym kościele o godz. 1000.
  5. We środę Msza św. wieczorna o M.B. Nieustającej pomocy wraz z Nowenną w czasie której składamy nasze prośby i podziękowania.
  6. W sobotę, 14.02. – święto świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy.
  7. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie. W „Niedzieli” polecamy artykuł pt. ”Dlaczego Polska jeszcze trwa?”.

Intencje:

  • Msza św. dziękczynna za osoby konsekrowane z naszej parafii oraz naszych duszpasterzy – int. od Rycerstwa. 9.02. o godz. 1800.

W minionym tygodniu w naszej parafii zmarli: śp. Maria Dmitrzak z ul. Dembowskiego, śp. Bronisława Dmitrzak z ul. Sadowej i śp. Barbara Marcinkowska z ul. Jana Pawła II. Wieczne odpoczywanie

6 lutego 2015|