V NIEDZIELA WIELKANOCY

03 maja 2015 roku

 

  1. Dzisiaj Nabożeństwo Majowe o godz. 1615. Nabożeństwa Majowe w dni powszednie o godz. 1730. Różaniec w dni powszednie o godz. 1700.
  2. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Sadowej 18c kl. I i II.  Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej świątyni. Bóg zapłać. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby diecezji.
  3. We środę po Mszy św. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w czasie której składamy nasze prośby i podziękowania.(Bez wystawienia Najśw. Sakramentu).
  4. Pierwszy czwartek – Dodatkowa Msza św. o godz. 1600, następnie Adoracja Najśw. Sakramentu do Nabożeństwa Majowego o godz. 1730.
  5. W piątek uroczystość św. Stanisława bpa i męczennika, Patrona Polski. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Jest to dzień imienin ks. Bpa Stanisława Jamrozka. Osobę Solenizanta otaczamy naszą modlitwą.
  6. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Ks. Profesorem dr hab. Dariuszem Oko wszystkich parafian i zainteresowanych przyszłością polskiego społeczeństwa. Tematem przewodnim spotkania będzie „Gender, jako zagrożenie dla dzieci, młodzieży i rodziny”. Spotkanie odbędzie się 8 maja (piątek) o godz. 1845 w dolnym kościele.
  7. W następną niedzielę na Mszy św. o godz. 1130 Rocznica I-szej Komunii św. dzieci z klas III. Spowiedź dzieci i ich rodzin w sobotę od godz. 1630. Próba przed rocznicą we środę o godz. 1600 w kościele. Rodziców tych dzieci zapraszamy do przygotowania świątyni do tej uroczystości w sobotę od godz. 900.
  8. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie. W „Niedzieli” polecamy bardzo ciekawe artykuły: min. pt. ”Zapomniałaś, Polsko, o swojej Królowej?”.

 

 

Intencje:

  • Msza św. z Róży Bł. Jana Balickiego o Boże błog dla Sióstr 6.05. o godz. 1800.

 

W minionym tygodniu w naszej parafii zmarła: śp. Elżbieta Raś z ul. Biała Góra.  Wieczne odpoczywanie

30 kwietnia 2015|