UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

01 listopad 2014 roku; UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 

        

  1. Witamy w naszej Parafii wszystkich Gości i życzymy błogosławionego czasu wśród najbliższych.
  2. Dziś Uroczystość Wszystkich Świętych. Do południa Msze św. w naszym kościele w porządku niedzielnym. Po południu o godz. 1430 Msza św. na obu cmentarzach i procesja po cmentarzu z modlitwami za zmarłych. Nie będzie Mszy św. o godz. 1700.
  3. W Uroczystość Wszystkich Świętych wierni mogą zyskać odpust zupełny, który może być ofiarowany za zmarłych. Warunkiem jest wyzbycie się przywiązania do grzechów, przystąpienie do spowiedzi, przyjęcie Komunii św. pobożne nawiedzenie kościoła i modlitwa: Ojcze Nasz, Wierzę w Boga oraz dowolna modlitwa za Ojca św..
  4. Na klęcznikach są wyłożone kartki na tzw. „Wypominki”. Wypisane czytelnie imiona prosimy składać w kancelarii, zakrystii lub na tacę. Przez miesiąc listopad w każdą sobotę będziemy modlić się za zmarłych w czasie Mszy św. o godz. 1800 oraz Koronką do Bożego miłosierdzia przed wieczorną Mszą św.
  5. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie. „Niedziela” i „Gość Niedzielny” polecamy ciekawe artykuły min. ”Czyściec – A może niebiańska Amnestia?”. Możemy też nabyć płytę CD z pieśniami wykonywanymi przez kleryków z WSD w Przemyślu.

 

Intencje:

 

  • Msze św. …

 

 

 

W tym tygodniu w naszej parafii zmarli: … Wieczne odpoczywanie

1 listopada 2014|