Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

24 listopad 2013 roku; Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

  1. Dziś nabożeństwo za zmarłych o godz. 1630.
  2. Ojcom Franciszkanom dziękujemy za przygotowanie nas i przeprowadzenie dzisiejszej uroczystości. Bóg zapłać. Po Mszy Świętej Ojcowie będą zbierać ofiary na budowę kościoła na Ukrainie.
  3. Bóg zapłać rodzinom, które złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni w minionym tygodniu oraz na jej wystrój. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Gorazdowskiego 2 kl. I i II. Składamy podziękowanie za ofiary składane na potrzeby parafii na tacę i od rodzin w kopertach. Dziękujemy za ofiarowanie obrusów na ołtarze.
  4. Dzisiaj o godz. 1800spotkanie biura podróży Credo z pielgrzymami, którzy zapisali się na wyjazd na kanonizację J.P.II. Będzie można wpłacić zaliczkę.
  5. W środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań po Mszy św.
  6. W środę 27.XI. po Mszy św. wieczornej spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej (trójek klasowych).
  7. Także we środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Rady Duszpasterskiej i wszystkich zainteresowanych parafian z wykonawcą CO w naszym kościele.
  8. Od następnej niedzieli będzie możliwość zakupu świecy Caritas na stół wigilijny.
  9. Rodziców prosimy, aby zaopatrzyli swoje dzieci w lampiony adwentowe.

10. Przed świątynią ministranci rozprowadzają tygodnik „Niedziela” Zachęcamy do nabycia dobrej prasy. W gazecie polecamy interesujący artykuł pt. „Katolicy na ulicy”.

 

Intencje:

Msza św. za śp. Wiesława Karbowiak int. od rodziny 25.XI. o godz. 630.
Msza św. za śp. Aleksandrę Dąbrowską int. od sąsiadów 25.XI. o godz. 700.
Msza św. za śp. Teresę Pastuszak int. od Róży św. Benedykta 1.XII. o godz. 830.

 W minionym tygodniu w naszej parafii zmarli: śp. Władysława Wojnarowska, śp. Zdzisław Myćka, śp. Stanisława Raczkowska, śp. Zofia Białas.  Wieczne odpoczywanie


23 listopada 2013|