Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

26  listopada 2017r.

  1. Z racji Odpustu parafialnego wszystkim parafianom i gościom życzymy wielu łask od Pana Jezusa. Dzisiaj Nabożeństwo do Św. Jana Pawła II z ucałowaniem relikwii połączone z Wypominkami o godz. 1600.
  1. „Bóg zapłać” Rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Sadowej 15a kl. I i II.  Dziękujemy wszystkim wiernym za ofiary składane na potrzeby naszej parafii.
  1. We środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań.
  1. We czwartek święto św. Andrzeja, apostoła.
  1. W tym tygodniu pierwszy piątek. Spowiedź podczas porannych Mszy św. i po południu od 1530. Dodatkowa Msza św. o godz. 1600. Nabożeństwo pierwszopiątkowe po Mszy św. o godz. 1800. Chorych w domach odwiedzimy w piątek od godz. 800.
  1. Pierwsza sobota. Nabożeństwo różańcowe po Mszy św. o godz. 1800.
  1. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą Adwentu. Roraty od następnego poniedziałku o godz. 600. Prosimy rodziców, aby zakupili lub wykonali lampiony dla dzieci.
  1. Wychodząc z kościoła możemy nabyć Kalendarz Parafialny.
  1. Od tygodnia Panowie Kościelny i Organista  roznoszą Opłatki  Wigilijne po naszej parafii. Tylko oni są do tego upoważnieni. Zapłata to dobrowolna ofiara. 
  1. Ministranci rozprowadzają prasę katolicką. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W „Niedzieli” polecamy artykuły pt. „Niewiastę dzielną któż znajdzie?” – Artykuł próbuje odpowiedzieć na problem czy kobiety muszą się tak bardzo upodabniać do mężczyzn.

 Bożemu Miłosierdziu polećmy naszych bliskich zmarłych.
W minionym tygodniu w naszej parafii zmarli:
śp. Władysława Strzyżowska z ul. Cegielnianej
śp. Henryk Mazurkiewicz z ul. Kwiatowej.
Wieczne odpoczywanie

25 listopada 2017|