Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

23 listopad 2014 roku; Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

 

 1. Dziękujemy Ojcu Pawłowi za wygłoszone rekolekcje i przygotowanie nas do dzisiejszej Uroczystości.
 2. Dziś nabożeństwo do Świętego Jana Pawła II o godz.1615.
 3. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie i wystrój świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Cegielnianej 34 kl. I i II. Dziękujemy za ofiary na potrzeby naszej świątyni składane indywidualnie i od rodzin. Dziękujemy Różom Św. S. Faustyny, Św. Moniki, Św. Wojciecha, Św. Katarzyny, Św. Judy Tadeusza za ofiarę na potrzeby kościoła. Dzisiaj po Mszy św. można będzie złożyć dar na budowę kościoła w Wetlinie.
 4. Jutro po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Rodziców dzieci należących do wspólnoty „Betania”. Spotkanie będzie w dużej sali przy wejściu do dolnego kościoła.
 5. Wypominki w dni powszednie 15 min. przed wieczorną Mszą św.
 6. We środę nowenna do M. B. Nieust. Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań składanych przez wiernych po Mszy św. wieczornej.
 7. Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Odnowę w Duchu Świętym w piątek 28 listopada po wieczornej Mszy Świętej. Zapraszamy.
 8. Od najbliższej soboty o godz. 1845 w dolnym kościele rozpoczną się katechezy przedmałżeńskie. Zapraszamy młodzież pełnoletnią. Katechezy są obowiązkowe przy zawieraniu małżeństwa.
 9. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą adwentu.

10. W następną niedzielę będziemy rozprowadzać nasz parafialny kalendarz. Zapłata to dobrowolna ofiara z przeznaczeniem na fundusz św. Mikołaja dla dzieci i młodzieży
z naszej parafii.

11. Komunikat Sanockiej Policji… (verte).

12. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie.  „Niedziela” i „Gość Niedzielny” – polecamy ciekawe artykuły min. ”Śpiący olbrzym zaczyna się budzić”.

Intencje:

 • Msza św. z Róży św. Katarzyny 30.XI. o godz. 700.
 • Msza św. w int. ks. Proboszcza w dniu imienin 30.XI. o godz. 1000.
 • Msza św. z Róży św. Weroniki 27.XI. o godz. 700

W minionym tygodniu w naszej parafii zmarł: śp. Edward Zając z ul. Traugutta. Wieczne odpoczywanie

23 listopada 2014|