Niedziela Świętej Rodziny

28 grudnia 2014 roku

 

 1. Dziś nabożeństwo ADORACYJNE PRZY ŻŁÓBKU o godz.1615.
 2. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie i wystrój świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Sadowej 13 kl. III i IV. Dziękujemy za ofiary na potrzeby naszej świątyni składane indywidualnie i od rodzin.
 3. Od piątku rozpoczynamy wizytę duszpasterską – kolędę w naszej parafii.
  Prosimy przygotować stół z Krzyżem, Pismo św. i świece. Dzieci i młodzież pochwalą się zeszytami do katechezy.  Prosimy, aby w miarę możliwości wszyscy domownicy uczestniczyli w tym duszpasterskim spotkaniu. W tym roku kolędujemy po stronie kościoła. Porządek kolędy według załączonego grafiku.
 4. We środę, 31 grudnia 2014 roku, zakończenie Roku Pańskiego 2014. Msza św. dziękczynna wraz z nabożeństwem o godz. 1600 oraz nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy. O północy będzie Msza św. na powitanie Nowego Roku.
 5. We czwartek, 01 stycznia 2015 roku, Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok. Jest to dzień modlitw o pokój na świecie. Msze św. w porządku niedzielnym. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu do prywatnej adoracji – do nabożeństwa pierwszoczwartkowego o godz. 1615. Następnie Msza św.
 6. Pierwszy piątek. Dodatkowa Msza św. o godz. 1600 następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu do prywatnej adoracji do godz. 1730, następnie nabożeństwo pierwszopiątkowe i Msza św. Chorych w domach odwiedzimy w piątek od godz. 800.
 7. Pierwsza sobota. Nabożeństwo pierwszosobotnie po wieczornej Mszy św.
 8. W następną niedzielę po wieczornej Mszy św. spotkanie opłatkowe dla wszystkich wspólnot i grup duszpasterskich działających przy naszej parafii. Za przygotowanie uroczystości odpowiedzialni animatorzy, zelatorzy i liderzy tych grup wcześniej prosimy o kontakt z księżmi opiekunami.

Intencje:

 • Msze św. gregoriańskie za śp. Romana Adamskiego od 1.01.
 • Msze św. gregoriańskie za śp. Olgę i Romana od 3.01.
 • Msza św. za śp. Wojciecha Preisnara int. od kolegów z żonami 4.01. o godz. 1130.
 • Msza św. za śp. Marię Paszkowską – Filipczak int. od sąsiadów z bloku i znajomych 29.XII. i 30.XII. o godz. 700.
 • Msza św. za śp. Emilę Łakus int. od p. Wójcickich 29.XII. o godz. 630.

 

W minionym tygodniu w naszej parafii zmarli:  śp…      Wieczne odpoczywanie

27 grudnia 2014|