Niedziela Chrztu Pańskiego

11 stycznia 2015 roku

 

 1. Dziś nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz.1615. Także dzisiaj o godz. 1800 w kościele Koncert Kolęd i Pastorałek pt. Śpiewajmy Małemu”. Wystąpi Sanocki Chór Kameralny pod dyrekcją dr Elżbiety Pszystasz oraz duet instrumentalny w składzie Wojciech Posadzki – saksofon i Wojciech Inglot – fortepian. Usłyszymy znane i te zapomniane polskie kolędy i pastorałki
  w różnych opracowaniach, a także kolędy z innych krajów: Anglia, Francja, Włochy czy Ukraina. Żywimy nadzieję, że dźwięki tych pięknych utworów przybliżą nam Misterium Bożego Narodzenia, a także polskie tradycje kolędnicze.
 2. Parafia OO. Franciszkanów zaprasza na „Jasełka” połączone z koncertem kolęd, które odbędą się dzisiaj o godz. 1600 w kościele OO. Franciszkanów w Sanoku.
 3. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie i wystrój świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Sadowej13a kl. III i IV. Dziękujemy za ofiary na potrzeby naszej świątyni. Dziękujemy Róży św. Andrzeja Boboli za ofiarę na świątynię. W następną niedzielę taca na ogrzewanie naszego kościoła.
 4. Wraz z dzisiejszą niedzielą kończymy w liturgii Okres Bożego Narodzenia, chociaż kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.
 5.  W tym tygodniu wizyta duszpasterska – kolędę w naszej parafii. Porządek kolędy: patrz ogłoszenia „Wizyta Duszpasterska”.
 6. Przypominamy, że w każdy czwartek adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 1700. Prosimy poszczególne wspólnoty o prowadzenie różańca pół godz. przed Mszą św. wieczorną.
 7. Serdecznie zapraszamy na „Jasełka” w następną niedzielę do dolnego kościoła na godz. 1500. Przedstawienie przygotowały dzieci i młodzież z naszej parafii.
 8. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie. W „Niedzieli” polecamy artykuł pt. ”Jak znaleźć Rodziców Chrzestnych”.

Intencje: 

 • Msza św. za śp. Leszka Szyszlak int od PBS Sanok – 12.01. o godz. 630.
 • Msza św. za śp. Andrzeja Szrom int. od Rodziny Matusiaków i Rosłańskiech 13.01.  o godz. 630.
 • Msza św. w int. Róży św. Józefa Sebastiana Pelczara 18.01. o godz. 1000.

 

 W minionym tygodniu w naszej parafii zmarli: śp.. Wieczne odpoczywanie

10 stycznia 2015|