Spotkanie w sprawie GENDER w parafii CHRYSTUSA KRÓLA

05 września 2014 roku; Popaprańcy – łapy precz od naszych dzieci; Spotkanie z autorką poniższego artykułu w tym arcyważnym temacie jakim jest GENDER, a uświadamiające zagrożenia płynące z coraz szerzej rozprzestrzeniającego się w Europie bardzo chorego trendu, odbędzie się dzisiaj w piątek, 05 września 2014 roku, o godzinie 19:00, po wieczornej Mszy Świętej, w dolnym kościele parafii Chrystusa Króla.

Spotkanie w sprawie GENDERJeśli chcecie wiedzieć, czym jest gender, obejrzyjcie filmik animowany – instruktaż masturbacji, który był puszczany w Belgii w porannym paśmie bajkowym dla dzieci, rekomendowaną przez media „Wielką księgę siusiaków” albo poczytajcie dokument „Standardy edukacji seksualnej w Europie”, opracowane przez WHO. Oto niektóre zalecenia z tegoż raportu, dotyczące edukacji dzieci w wieku 0-4 lat.

A więc dzieci w tym wieku powinny m.in. doświadczyć „radości i przyjemności z dotykania własnego ciała, masturbacji”, poznać „prawo do badania nagości i ciała, bycia ciekawym” i mają nauczyć się „własnych potrzeb, życzeń i granic, na przykład w kontekście zabawy w lekarza”. Dla 4- i 6-latków program WHO przewiduje temat „Masturbacja we wczesnym dzieciństwie. Relacje jednopłciowe. Różne koncepcje rodziny. Rozmowa na tematy seksualne”. Dzieci w wieku 6-9 lat maja np. poznać „seksualne PRAWA dzieci”, zrozumieć pojęcie „akceptowalne współżycie/seks (za zgodą obu stron)”.

Chore, przeciwne naturze i wielowiekowemu doświadczeniu ludzkości myślenie narzucają różne instytucje opanowane przez degeneratów w drogich garniturach typu Daniel Cohn-Bendita, europarlamentarzysta Zielonych i ulubieniec „Gazety Wyborczej”, który dzielił się pedofilskimi doświadczeniami zdobytymi w eksperymentalnym przedszkolu prowadzonym przez Nową Lewicę we Frankfurcie nad Menem, gdzie pracował, jako wychowawca” „Czy wiecie, jak mała dziewczynka w wieku pięciu i pół roku zaczyna was rozbierać, to fantastyczne… To fantastyczne, bo to jest gra, to jest gra… absolutnie erotyczna, maniakalna gra”.

Zatamujmy razem pochód BARBARZYŃCÓW – nie dopuśćmy ich do przedszkoli, szkół, programów nauczania, mediów!

Czym jest gender, jakie są źródła i prawdziwy cel tej ideologii można dowiedzieć się z rewelacyjnej książki Marzeny Nykiel „Pułapka gender. Karły kontra orły. Wojna cywilizacji”

Autorka gościć będzie w Sanoku 5 września – spotkanie w parafii Chrystusa Króla o godz. 19 (dolny kościół). Obecność obowiązkowa. Podpisano Jola.

5 września 2014|