Roraty 2020 r.

Przed nami czas Adwentu. To czas przygotowania, czuwania oraz wielkiej cierpliwości. Msze Święte roratnie wpisane są w polską tradycję i ubogacają czas oczekiwania. To bardzo piękny znak. Zobaczyć błysk adwentowych lampionów rozświetlających ciemności. To nadzieja, która tli się jak światło pomimo wielu przeciwności codziennego życia.

Zapraszamy zatem do udziału w roratach, które w kościele Chrystusa Króla w Sanoku od poniedziałku do soboty o godz. 6:00. W niedziele adwentu rorat nie ma. Szczególne zaproszenie kierujemy do dzieci i młodzieży. Bądźcie z nami aby czuwać i przygotować się na przyjście Jezusa. Przyjdźcie z lampionami, które niech każdego ranka rozświetlają mrok świątyni. Na uczestników porannych rorat czekają drobne upominki. Każdego dnia losujemy szopkę Bożonarodzeniową oraz ślicznego aniołka. Każdy uczestnik otrzyma także naklejkę i przez adwentowe dni ułoży piękny obraz Świąt Bożego Narodzenia.
Drodzy Rodzice pomóżcie dzieciom w taki sposób przeżywać te dni. To kosztuje trochę wysiłku ale myślę, że warto. Nie może Was zabraknąć.
Startujemy jutro o 6:00.
„Niebiosa rosę ślijcie nam z góry…”

Poniżej zamieszczamy codzienne upominki, które można wylosować!!!

29 listopada 2020|