Po tamtej STRONIE

Drogi Przyjacielu!
Ukochani w Jezusie Chrystusie, Panu Naszym
Bracia i Siostry,

smutek3

Pragniemy oddać w Wasze ręce wiedzę na temat kresu naszej ziemskiej wędrówki przygotowaną przez Zespół Redakcyjny prowadzący stronę internetową „… po tamtej stronie…”:

 www.potamtejstronie.pl

Publikacja pomaga zrozumieć sedno i sens naszej wiary i nauczania Jezusa Chrystus o dobrej nowinie, która zawarta jest na kartach Nowego Testamentu, w Ewangeliach, Dziejach Apostolskich, Listach Apostolskich, czy też już wcześniej w Starym Testamencie.

Dzięki temu nowemu spojrzeniu na nauczanie Kościoła, wzbogacone o doznania mistyczne świętych Kościoła, jak i osób w sposób szczególny umiłowanych przez Boga a przez to obdarzonych szczególnymi charyzmatami Bożymi, gdzie poprzez ich objawienia tzw. Prywatne, możemy na nowo odkryć cel naszej ziemskiej pielgrzymki do domu Ojca, o czym zapewnił nas Nasz Pan Jezus Chrystus: … w domu Ojca mego jest mieszkań wiele… a Ja pozostanę z Wami do końca świata…

Bracie i Siostro, może straciłeś niedawno ukochaną osobę. Chcemy, abyś wiedział, że w tym trudnym czasie nie jesteś sam. Twórcy tego materiału, to osoby osierocone. Straciliśmy swoich najbliższych i przeszliśmy lub nadal przechodzimy tę samą drogę, co Ty – drogę niewysłowionej rozpaczy, ogromnego bólu, smutku, buntu, bezsilności, niezrozumienia, drogę wewnętrznych rozterek i duchowych poszukiwań. Chcemy podzielić się z Tobą owocami tego bólu.

Ta publikacja, to efekt intensywnych poszukiwań Tych, którzy pragnęli wzgłębić we wszelki możliwy dostępny sposób „TABU” dotyczące umierania i tego, co „po tamtej stronie.”

Rozpoczęliśmy je po śmierci ukochanych nam osób, kiedy to poczuliśmy ogromną potrzebę uzyskania odpowiedzi na wiele pytań i kiedy nasza dotychczasowa wiara rozsypała się w drobny pył. W tym celu przemierzyliśmy wiele dróg – drogę różnych religii, drogę dobrze udokumentowanych świadectw, drogę logiki i wyciągnęliśmy dla nich wspólny mianownik. Odkryliśmy wiele niesamowitych faktów, doszliśmy do zaskakujących wniosków.

Odzyskaliśmy wiarę w to, że nasi bliscy nadal żyją!

Proszę kliknąć w poniższy napis w celu przejścia do pełnej publikacji

Po tamtej STRONIE

 

8 kwietnia 2017|