PIELGRZYMKA DO WILNA NA LITWIE

21 luty 2015 roku; Szczegóły dotyczące PIELGRZYMKI. Wyjazd z Sanoka: Czwartek 30 kwietnia, Przyjazd do Sanoka: poniedziałek 4 maja. Cena: 260 złotych + 70 euro (czyli 550 złotych) zawiera: przejazd, opłaty drogowe, parkingowe, noclegi w komfortowym pensjonacie, wyżywienie: każdego dnia pobytu śniadania, obiadokolacje z deserem i napojami, przewodnika, bilety na rejs statkiem, ubezpieczenie. Zwiedzanie: Wilna (Ostrobramskie Sanktuarium Matki Miłosierdzia, miejsc opisanych w „Dzienniczku” św. s. Faustyny, min. domku, w którym Pan Jezus podyktował koronkę do Bożego Miłosierdzia, w którym zaczęła pisać „Dzienniczek”, pracownię, w której namalowany został obraz Jezusa Miłosiernego, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, cmentarz na Rossie, stare miasto i okolice), Zamek w Trokach, Sokółkę– miejsce Cudu Eucharystycznego, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Białymstoku.

Ramowy Plan:

30 kwietnia – wyjazd z Sanoka o godzinie 18, przejazd do Wilna,

1 maja – przyjazd do Wilna nad ranem, zakwaterowanie w hotelu, śniadanie, zwiedzanie Wilna, obiadokolacja,

2 maja – śniadanie, zwiedzanie Wilna, obiadokolacja,

3 maja – śniadanie, wyjazd z Wilna, przejazd do Trok, rejs statkiem, obiad, przejazd do Polski: zwiedzanie: Sokółka, Białystok, postój na kolację,

4 maja – powrót do Sanoka

.

Wyjazd i powrót: kościół pw. Chrystusa Króla, ul. Jana Pawła II w Sanoku.

Zapisów można dokonywać w zakrystii. Należy podać imię, nazwisko, Pesel (potrzebny do ubezpieczenia). Należy wpłacić zaliczkę: 200 złotych i 30 euro w zakrystii.

Link do plakatu: PIELGRZYMKA Wilno_2015

21 lutego 2015|