PARAFIANIE PISZĄ WIERSZE – druga edycja parafialnej twórczości

7 grudnia 2013 roku; Jak już to pisaliśmy wcześniej, w każdej społeczności, również w naszej mamy wiele talentów. Pragniemy pod hasłem „PARAFIANIE piszą wiersze” kontynuować edycję naszych talentów parafialnych. Zapraszamy do podjęcia wyzwania i podzielenia się swoim talentem na naszej stronie internetowej wszystkich tych, którzy pragnęliby podzielić się swoim dorobkiem literackim, napisaną poezją z innymi. PARAFIANIE piszą wierszeSami wiemy, ze w świecie można zaistnieć na wiele sposobów a już na pewno dzięki mediom można wypromować ukryte gdzieś tam talenty, które nierzadko odkrywa się we wspomnianych przez nas programach takich jak: „Polska ma talent” wzorowanym na wcześniejszych edycjach programu „Britain has got a talent”, czy też przenajróżniejszych innych programach wyłaniających talenty muzyczne.

Pisząc ten artykuł, po raz kolejny zachęcamy odwiedzających naszą stronę do wypromowania również innych talentów. Oczekujemy również na te muzyczne, które możemy zaprezentować poprzez zamieszczenie filmików z platformy „You Tube” a czym wzbogacimy naszą prezentację na stronie.

DRUGA PREZENTACJA naszych parafialnych talentów z kącika poezji (proszę otworzyć zamieszczony link): PARAFIANIE WIERSZE PISZĄ- WIERSZE AUTORSTWA PANNY NIKT

7 grudnia 2013|