XXXII Niedziela Zwykła

6-11-2016r.
  1. Dzisiaj o godzinie 1615 Nabożeństwo Różańcowe połączone z modlitwą wypominkową za naszych bliskich zmarłych i zmianą tajemnic– serdecznie zapraszamy.
  1. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Langiewicza 7 klatki III i IV. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.
  1. Trwa miesiąc listopad – czas szczególnej pamięci i modlitwy za naszych bliskich zmarłych. Każdego dnia o godzinie 1740 modlitwa wypominkowa połączona z Koronką do Bożego Miłosierdzia. Ponadto w każdą sobotę listopada w intencji zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach sprawować będziemy mszę świętą. Kartki wypominkowe wyłożone są na stoliku przy wyjściu ze świątyni.
  1. W środę msza święta wieczorna połączona z Nowenną ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań.
  1. W piątek 11 listopada przypada kolejna – 98 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. W tym dniu dziękując Bogu za wolność i niepodległość naszej Ojczyzny modlimy się o jej pomyślność pamiętając o tych, którzy oddali życie w obronie Polski. W naszym kościele msza święta w Intencji Ojczyzny zostanie odprawiona o godzinie 1000, zaś w Sanockiej Farze o godzinie 1100 – szczegółowy program na plakatach. W tym dniu decyzją Metropolity Przemyskiego nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  1. Janusz Zajdel – Dyrektor Ośrodka Rekolekcyjnego w Zboiskach zaprasza na kolejny Wieczór Miłosierdzia. Rozpoczęcie 11 listopada w piątek o godzinie 1600 – koncertem Chóru Magnificat z Przemyśla. O godzinie 1700 uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Ks. Abpa Adama Szala. Po mszy świętej procesja do parku połączona z poświęceniem Kapliczki oraz Figury Matki Bożej Niepokalanej – zapraszamy i prosimy zabrać ze sobą świece.
  1. Od dzisiejszej niedzieli młodzież rozprowadza ścienne kalendarze parafialne na rok 2017. Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na fundusz świętego Mikołaja oraz na potrzeby dzieci, młodzieży i liturgicznej służby ołtarza w naszej parafii – za okazaną hojność i wsparcie w imieniu najmłodszych składamy serdeczne Bóg zapłać. Drukarni „Piast Kołodziej” dziękujemy za bezinteresowny wydruk kalendarza serdeczne Bóg zapłać.
  1. Za tydzień w niedzielę 13 listopada w Dolnym Kościele o godzinie 1800 – odbędzie się Wieczornica Harcerska – poświęcona odzyskaniu przez Polskę Niepodległości. zapraszamy.
  1. W dniach 24.06. – 1.07.2017r. planujemy parafialną pielgrzymkę po włoskich sanktuariach. Szczegółowy plan na stronie internetowej naszej parafii lub w na ogłoszeniach w gablocie. Prosimy o zapisy ponieważ zgłaszają się ludzie spoza naszej parafii, a pielgrzymka jest dedykowana raczej dla parafian.
  1. Przed świątynią ministranci rozprowadzają prasę katolicką – polecamy Tygodnik Niedziela a w nim artykuł zatytułowany: „Ojcowie założyciele Polski Niepodległej”.

Intencje zbiorowe:

+Marian Czubski – od Róży św. Wojciecha
7.XI – godz. 630.

W intencji Księdza Prałata Feliksa – od Chóru Parafialnego
7.XI – godz. 1800.

+Stanisław Jagoda – od mieszkańców z ulicy Wiśniowej
8.XI – godz. 1800.

+Elżbieta Rzońca – od kolegów z pracy zięcia Bogdana
9.XI – godz. 1800.

+Mieczysława (k) – od koleżanek i kolegów z Gimnazjum nr 4 w Sanoku
10.XI – godz. 700.

+Aleksandra Kordys – intencja od kolejarzy
11.XI – godz. 700.

+Andrzej Wołoszczak – od pracodawców i pracowników aptek VEGA
11.XI – godz. 700.

W intencji Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców
11.XI – godz. 1800.

W tym tygodniu w naszej parafii zmarł
śp. Edward Kijowski zamieszkały na ulicy Cegielnianej.
Polećmy go Bożemu Miłosierdziu,
pomódlmy się także w intencji naszych bliskich zmarłych.
Wieczne odpoczywanie…

5 listopada 2016|