III Niedziela Zwykła

24.01. 2016r.

 1. Dzisiaj nabożeństwo nieszporów o godz. 1615.
 1. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Dembowskiego 7 kl. I i II. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła. Dziękujemy Róży św. Agaty za ofiarę na witraż.
 1. W poniedziałek, Święto Nawrócenia św. Pawła. Zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
 1. We środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań po Mszy św. wieczornej.
 1. We wtorek po mszy wieczornej zbiórka dla kandydatów na ministrantów – serdecznie zapraszamy chętnych do przystąpienia do Liturgicznej Służby Ołtarza w nasze parafii.
 1. Różaniec w dni powszednie o godz. 1730.
 1. Sanocki Dom Kultury zaprasza od 29.01 – 3.02.2016r. na premierowy film „Bernadetta. Cud w Lourdes”
 1. Ministranci rozdają Zaproszenia na Misję św. w naszej parafii. Prosimy zabrać je dla siebie i sąsiadów.
 1. Przy drzwiach świątyni są wyłożone tzw. „Ziarenka” – czyli małe karteczki z fragmentami Pisma św. tzn. Słowo Boże. Prosimy częstować się nimi jako darem Boga wskazującym nam drogi życia. Można zabierać więcej karteczek, będą uzupełniane.
 1. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie m.in.: „Niedziela” zachęcamy do lektury. Polecamy artykuł: „Autostrada do nieba” – rozważania o uczynkach miłosierdzia.

Intencje zbiorowe:

Msza św. za Zbigniewa Bluj – od kolegów i koleżanek syna ze SP nr 6 w Sanoku – 26.01 – godz. 700.

Msza św. za Ewę Klimkowską – od mieszkańców bloku przy ul. Sadowej 30 – 26.01 – godz. 1800.

Msza św. za Teresę Karnas – od sąsiadów z ul. JP II 51 – 28.01 – godz. 1800 oraz 29.01 – godz. 1800.

Msza św. za Eleonorę Kowalewską – intencja od koleżanek i kolegów z Nauczania Początkowego Szkoły Podstawowej nr 4 w Sanoku – 30.01 – godz. 700.

 1. W minionym tygodniu w naszej parafii zmarli: +Siostra Miriam z domu Alicja Pawłowska – nasza rodaczka która przez wiele lat pracowała na misjach w Boliwii – tam też jej ciało zostanie pochowane, natomiast msza święta pogrzebowa w jej intencji w naszym kościele zostanie odprawiona w późniejszym terminie po uzgodnieniu z rodziną, śp. +Michał Bagan z ul. Sadowej. Wieczne odpoczywanie…
23 stycznia 2016|