NOWE ŻYCIE

„Chrystus czeka na każdego człowieka, w swoim miłosierdziu ukochał wszystkich ludzi, pozwól Mu się odnaleźć , On przygotował dla Ciebie NOWE ŻYCIE!”

Parafia pw. Chrystusa Króla w Sanoku zaprasza na wyjątkowe Rekolekcje. Jest to Kurs Nowe Życie, który powstał jako jedna z odpowiedzi na wezwanie Św. Jana Pawła II do nowej ewangelizacji. Zawiera odmienny w formie, żywy i prosty przekaz Dobrej Nowiny skierowany do współczesnego człowieka. Adresowany jest do osób, które chcą doświadczyć na nowo miłości Boga. Jak wiemy, doświadczenie Jego miłości jest najcenniejsze w życiu każdego człowieka, daje ożywienie i umocnienie serca. Doświadczając tego, że jesteś kochany/kochana przez Stwórcę, który jest Ojcem pełnym dobroci zdobędziesz nowe siły do życia i dzielenia się miłością z innymi. 

Cały Kurs Nowe Życie jest częścią programu międzynarodowej sieci Szkół Nowej Ewangelizacji i dlatego prowadzącym jest Pallotyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji z Lublina. Kurs jest prowadzony w większości przez osoby świeckie, zarówno przez młodych, jak i małżonków oraz osoby dojrzałe. Tak więc pod pewnym względem cały Kurs jest wielkim świadectwem zwykłych osób, które doświadczyły miłości Boga.

Miejsce: Kościół Chrystusa Króla w Sanoku, ul. Jana Pawła II 55

Zapisy i więcej informacji: ks. Robert Blama, numer telefonu: 517 778 989

Koszt uczestnictwa: 50 zł (z obiadem i kolacją w sobotę oraz kawa/herbata/ciastko)

Liczba miejsc ograniczona, więc prosimy o zgłoszenia. W kursie mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie, które wcześniej zgłosiły swoją chęć uczestnictwa w tych rekolekcjach!

Rozpoczęcie w piątek (19.10.2018)  o godz. 18.00 Mszą Świętą w Kościele Parafialnym pw. Chrystusa Króla w Sanoku.

Nie chcemy Ci obiecać, że ten kurs rozwiąże wszystkie Twoje problemy, trudności, choroby, ale mamy nadzieję, że będziesz mógł/a powtórzyć za św. Siostrą Faustyną: „Z tych rekolekcji wychodzę całkowicie przemieniona przez miłość Bożą. Dusza moja poważnie i mężnie rozpoczyna nowe życie, chociaż na zewnątrz to życie niczym się nie zmieni, a nikt tego nie dostrzeże; jednak miłość czysta jest mi przewodniczką życia, a na zewnątrz miłosierdzie jest owocem jej. Czuję, że jestem cała przesiąknięta Bogiem i z tym Bogiem idę w życie codzienne, szare, żmudne i mozolne, ufając Temu, którego czuję w sercu, że przemieni tę szarzyznę w moją osobistą świętość.” (Dzienniczek 1326)

13 października 2018|