NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

12 kwietnia 2015 roku;

 

 1. Dzisiaj o godz. 1500 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w tej szczególnej godzinie Bożej Miłości i Przebaczenia. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Dziś rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.
 3. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Sadowej 18a kl. III i IV. W następną niedzielę taca na potrzeby parafii. Ofiary z III niedzieli miesiąca i te od rodzin w kopertach będziemy przeznaczać na dokończenie wymiany okien w kościele.
 4. Organizacja społeczna „Ziemia Sanocka dla Szpitala” kwestuje pod kościołem na zakup sprzętu medycznego i prace remontowe w Szpitalu Sanockim.
 5. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 1700 zapraszamy rodziców dzieci z kl. III, celem omówienia rocznicy Pierwszej Komunii św.
 6. We środę po Mszy św. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w czasie, której składamy nasze prośby i podziękowania.
 7. W piątek 17 kwietnia o godz. 1830 zapraszamy na spotkanie z Panią Danutą Przystasz, sanoczanką –  uczestniczką Powstania Warszawskiego, współtwórczynią warszawskiej Rodziny Katyńskiej, odznaczoną Krzyżem Virtuti Militari. Spotkanie odbędzie się w dolnym kościele.
 8. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie. W „Niedzieli” polecamy bardzo ciekawe artykuły: min. pt. ”Miłosierdzie – jak karetka dla umierającego”.

Intencje:

 • Msze św. gregoriańskie za śp. Marcina Kielar od 13. 04.
 • Msza św. za śp. Elżbietę Szurlej int. od koleżanek 17.04. o godz. 1800.
 • Msza św. w int. Róży św. Benedykta 17.04. o godz. 700.

W minionym tygodniu w naszej parafii zmarły: śp. Janina Wajda z ul. Langiewicza i śp. Małgorzata Nocuń z ul. Sadowej. Wieczne odpoczywanie

11 kwietnia 2015|