JEZUS NA STADIONIE 2015

25 czerwca 2015 roku; WSPÓLNA MODLITWA z Ojciec ks. John Baptist Bashobora; W sobotę, 18 lipca 2015 roku, pragniemy z całego serca zaprosić wszystkich, którzy chcą się wspólnie z nami modlić i doświadczyć wspólnoty żywego Kościoła na Ogólnopolskie całodniowe rekolekcje JEZUS NA STADIONIE 2015. Rekolekcje takie będą miały miejsce już po raz trzeci. Pierwszy raz w tej formie odbyły się w roku 2013, a ich hasłem przewodnim było: JEZUS ZBAWIA, KAŻDY, KTO W NIEGO WIERZY, NA PEWNO NIE ZOSTANIE ZAWIEDZIONY, a po raz drugi w podobnej formie odbyły się w Licheniu w roku 2014 pod hasłem: SŁOWO STAŁO SIĘ CIAŁEM.

JEZUS NA STADIONIE 2015Tegoroczne spotkanie na Stadionie Narodowym przebiegać będzie pod hasłem: PRZYCHODZĘ, ABY DAĆ CI ŻYCIE W OBFITOŚCI i poświęcone będzie przyjęciu obdarowania, jakie do naszego życia przynosi Jezus.

Nowa Ewangelizacja przynagla nas, by podejmować nowe inicjatywy mające na celu dotarcie ze Słowem Bożym i z łaską Bożą do jak największej liczby ludzi.

Trzeba wychodzić na ich poszukiwanie, trzeba docierać tam, gdzie zwykle nie docieramy.

Wykorzystując okazję, że na terenie Diecezji Warszawsko Praskiej stoi Stadion Narodowy, obiekt zarówno symboliczny, jak i ważny dla nas, Polaków, serdecznie zapraszam moich Diecezjan, wszystkich mieszkańców Warszawy, a także wszystkich Rodaków na kolejne rekolekcje JEZUS NA STADIONIE:  „I przyszły do Niego wielkie tłumy” (Mt 15, 30).

Tegoroczne rekolekcje odbędą się w sobotę 18 lipca. Zgromadźmy się ponownie na obszernym Narodowym Stadionie, aby przez cały dzień trwać na modlitwie, słuchać Słowa Bożego, uwielbiać Jezusa i przyjmować Jego łaskę.

Zapraszam szczególnie ludzi młodych, którzy trwają w przygotowaniu do Światowych Dni Młodzieży, bądźcie z nami i wzrastajcie w mądrości i łasce.

+ Henryk Hoser SAC, Biskup Warszawsko Praski

Konferencje rekolekcyjne wygłosi zaproszony na ten dzień przez Arcybiskupa Henryka Hosera katolicki kapłan z Ugandy o. John Baptist Bashobora.

JEZUS NA STADIONIE 2015_1

Stadion Narodowy w Warszawie na jeden dzień zamieni się w miejsce wspólnego spotkania katolików, którzy wspólnie przez trzynaście godzin będą trwali na niepowtarzalnym uwielbieniu Boga w mocy Ducha Świętego

(Link do zaproszenia: ULOTKA ).

Na spotkaniu obecni będą biskupi diecezji warszawsko – praskiej.

W spotkaniu może uczestniczyć każda osoba chętna, która zapisze się i opłaci swój udział.

Koszt udziału dla jednej osoby to 50 zł. Przewidziane są też wejściówki ulgowe, w cenie 25 zł dla osób do 18 roku życia.

Zachęcamy do przyjazdu zorganizowanymi grupami.

Nie będzie możliwości, by w spotkaniu wziąć udział tylko częściowo;  rozpoczyna się ono o godzinie 8:30, a wejście na Stadion zaplanowane jest do godz. 10:00.

Wszelkie informacje dotyczące rekolekcji Jezus na Stadionie 2015 dostępne są w godzinach od 10:00 do 18:00 w dni robocze, pod numerem telefonu +48-726-222-192 oraz adresem mailowym: zapisy@jezusnastadionie.pl

Szczegółowy regulamin oraz MOŻLIWOŚĆ ZAPISU znajdują się na stronie internetowej www.jezusnastadionie.pl Zapisy przewidziane są do końca czerwca.

Organizatorem spotkania jest Kuria Warszawsko-Praska.

 

 

10 lipca 2015|