IV Niedziela Zwykła

29.01.2017r.
 1. Dzisiaj nabożeństwo Nieszporów o godz. 1615. Za tydzień, w pierwszą niedzielę miesiąca nabożeństwo różańcowe o godz. 1600. Wprowadzamy zmianę godziny tylko na nabożeństwa różańcowe.
 1. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Traugutta 21 klatki V i VI.
 1. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację „Ferii z uśmiechem” – serdeczne Bóg zapłać.
 1. We środę nowenna do MB Nieust. Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań po wieczornej Eucharystii.
 1. We czwartek, 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego – Msze św. w naszym kościele: godz.: 630, 700, 830, 1000, 1600, 1800. W tym dniu po każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. Jest to dzień życia konsekrowanego. Taca zbierana w tym dniu przeznaczona na klasztory klauzurowe w naszej Archidiecezji. Na Mszy św. o godz. 1800 dzieci z klas III przygotowujące się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii św. otrzymają poświęcone książeczki.
 1. W tym tygodniu:
  Pierwszy czwartek – nabożeństwo pierwszoczwartkowe po wieczornej Mszy św.
  Pierwszy piątek – Spowiedź św. w czasie porannych Mszy św. i po południu od godz. 1600. Dodatkowa Msza św. o godz. 1600. Nabożeństwo pierwszopiątkowe po wieczornej Mszy św. Chorych w domach odwiedzimy od godz. 800.
  Pierwsza sobota – nabożeństwo pierwszosobotnie (Różaniec Fatimski) po Mszy św. wieczornej.
 1. Od lutego br. w każdy pierwszy czwartek miesiąca na Mszy św. o godz. 1800 będziemy się modlić za kapłanów i siostry zakonne pochodzących z naszej parafii oraz o nowe i święte powołania zakonne, kapłańskie i misyjne. Jest to intencja od Rodzin osób powołanych z naszej parafii.
 1. 9 lutego o godz. 1200 w kościele Przemienienia Pańskiego w Sanoku odbędzie się Koncert uczestników kursu barokowo – organowego. Zaprasza p. Janusz Ostrowski.
 1. Ministranci rozprowadzają prasę katolicką. W niedzieli bardzo ciekawy artykuł pt. „Bóg robi sobie we mnie miejsce”. Spalił jej się dom, utopił syn, drugi syn uległ wypadkowi. Mimo wszystko nadal jest osoba wierzącą, warto przeczytać ten artykuł.
 2. Intencje:
  – Msze św. Gregoriańskie za śp. Ks. Jana Bień od 1 lutego.
  – Za śp. Elżbietę Rzońca int od. Sióstr z Roży św. Jadwigi Królowej
  30.01. o godz. 1800.

Polećmy Bożemu Miłosierdziu naszych bliskich zmarłych.
W tym tygodniu zmarły:
śp. Janina Myćka z ul. Sadowej.
śp. Helena Burnatowska z ul. Jabłoni
śp. Ludwika Wojtuń z ul. Langiewicza.

Wieczne odpoczywanie racz im  dać Panie…

28 stycznia 2017|