IV Niedziela Wielkanocy

7.05.2017r.

 1. Dzisiaj Nabożeństwo Majowe o godz. 1530. Serdecznie zapraszamy. Następnie koncert Pani Moniki Karandziej, której dziękujemy za śpiew w czasie dzisiejszych Mszy Świętych. Przy drzwiach świątyni można nabyć płytę CD z pieśniami p. Moniki.
 1. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Sadowej 33. Dzisiaj taca przeznaczona na potrzeby archidiecezji.
 1. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza to Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele.
 1. Trwa miesiąc maj. Zapraszamy każdego dnia do udziału w Nabożeństwach Majowych o godz. 1730. Różaniec o godz. 1700.
 1. W poniedziałek Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, Patrona Polski. Jest to dzień imienin ks. bpa Stanisława Jamrozka, którego osobę otaczamy naszą modlitwą.
 1. We środę, Nabożeństwo Majowe i Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 1730.
 1. W sobotę 13 maja przeżywać będziemy dokładnie w 100 rocznicę objawień MB w Fatimie zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą i procesję fatimską ulicami naszej parafii. Pójdziemy ULICAMI: Kościół, Jana Pawła II, Langiewicza, Traugutta, Sierakowskiego, Jana Pawła II i powrót do kościoła. Wszystkich parafian serdecznie zapraszamy do udziału w tym przepięknym nabożeństwie. Prosimy przynieść świece. Wszystkich prowadzących śpiew we wspólnotach i wszystkich chętnych do prowadzenia śpiewu w czasie procesji pan Organista zapraszana na próbę w piątek po Mszy Świętej wieczornej. Prosimy udekorować okna w domach na trasie procesji.
 1. Trwa Nowenna do Matki Bożej Fatimskiej połączona z „majówkami” przygotowująca nas do tego wydarzenia.
 1. Także w sobotę pielgrzymka Akcji Katolickiej i wszystkich czcicieli św. Andrzeja Boboli do Strachociny. Rozpoczęcie nabożeństwa o godz. 930.Serdecznie zapraszamy.
 1. Ksiądz Jacek Michno zaprasza na kolejną edycję „Nauk Przedmałżeńskich”, które od 8 maja odbywać się będą w Kaplicy pw. św. Maksymiliana w Sanoku – szczegóły na stronie internetowej naszej parafii.
 1. Ksiądz Janusz Zajdel zaprasza na kolejny Wieczór Miłosierdzia, który odbędzie się w najbliższy piątek – 12 maja. O godz. 1830 – koncert uwielbienia poprowadzi chór św. Cecylii z parafii Sanok-Posada, o godz. 1900 – uroczystej Mszy świętej przewodniczyć będzie ks. prał. Bartosz Rajnowski – Kanclerz Kurii Metropolitalnej w Przemyślu, a o 2015 – procesja z relikwiami św. Faustyny i św. Jana Pawła II przy śpiewie Koronki do Bożego Miłosierdzia – prosimy zabrać świece i zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 1. Ministranci rozprowadzają prasę katolicką. W niedzieli polecamy artykuł zatytułowany: „Ale Robotników Mało…”. Artykuł ukazuje problem braku powołań w naszym kościele.

Intencje zbiorowe:
W intencji Rycerstwa Niepokalanej – 8.05 – o godz. 1800.
W intencji Akcji Katolickiej z naszej parafii – 11.05. o godz. 1800.
Bożemu Miłosierdziu polećmy naszych bliskich zmarłych.
Wieczne odpoczywanie…

6 maja 2017|