IV Niedziela Wielkanocy

17-04-2016r. 

 1. Dziś Nabożeństwo „Droga Światła” o godz. 1615. W trzecią niedzielę miesiąca chcemy przeżywać nabożeństwa ku czci Chrystusa Zmartwychwstałego, jest to także zalecenie Księży Misjonarzy i owoc misji parafialnych.
 1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza to Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele.
 1. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Chabrów. Dziś taca na potrzeby parafii. (Planowane Prace: Remont od gromienia kościoła, automatyczny napęd dzwonu, zakup miejsca przewodniczenia do ołtarza oraz bieżące prace konserwacyjne). Dziękujemy Róży św. Weroniki za ofiarę na witraż. Wszystkim parafianom dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie kościoła, na tacę i od rodzin w kopertach i wpłacane na konto. Bóg zapłać.
 1. Dzisiaj o godz. 1500 w dolnym kościele odbędzie się spotkanie zapisanych pielgrzymów do Medjugorje z organizatorem wyjazdu. Potwierdzeniem wyjazdu będzie wpłata zaliczki. 300 zł.
 1. Różaniec w dni powszednie o godz. 1730.
 1. We środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do MB Nieust. Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań.
 1. W sobotę Uroczystość św. Wojciecha Patrona Polski.
 1. W następny poniedziałek tj. 25.04. po Mszy św. wieczornej zapraszamy na wykład p. prof. Andrzeja Romanika – historyka, pt. ”Żołnierze Wyklęci z Podkarpacia”.
 1. Komenda Powiatowa Policji w Sanoku przestrzega przed oszustami, którzy OSTATNIO  wyłudzają pieniądze zwłaszcza od osób starszych. Policja prosi o czujność.
 1. Franciszkanie tworzą „Wspólnotę Czcicieli Miłosierdzia Bożego” Chętnych zapraszają na spotkanie w piątek po Mszy św. ok. godz. 1900.
 1. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie – zachęcamy do lektury.
  W Niedzieli polecamy min. artykuł pt. „Księża, których się nie zapomina”.

Intencje zbiorowe:
– Msza św. za śp. Jerzym Tomaszewskim int. od sąsiadów z klatki z Sadowej 18a,
19.04. o godz. 1800, oraz 21.04. o godz. 1800.
– Msza św. za Stanisławą Młynarską int. od sąsiadów z bloku z ul. Cegielnianej 26,
18.04. o godz. 700.
– Msza św. z Róży św. Wojciecha w int. o zdrowie i Boże błog. i potrzebne łaski
23.04. o godz. 630.
– Msza św. za śp. Krzysztofem Ceynowa int. od koleżanek Ks. Krzysztofa
ze SP nr 4 w Sanoku 21.04. o godz. 700.


+ W tym tygodniu w naszej parafii zmarł śp. Władysław Grygiel z ul. Traugutta.
Wieczne odpoczywanie …

 

16 kwietnia 2016|