III Niedziela Wielkanocy

30.04.2017r. 

 1. Dzisiaj Nabożeństwo Biblijne o godz. 1615. Serdecznie zapraszamy.
 1. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul.Sadowej 30. Dzisiaj zbiórka do puszek organizowana przez Towarzystwo Rodzin Wielodzietnych w Krośnie z przeznaczeniem na pomoc rodzinom wielodzietnym z podkarpacia.
 1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Z tej okazji w środę – w Uroczystość NMP Królowej Polski – na wszystkich mszach, kazania o Piśmie Świętym wygłosi ks. prof. Stanisław Haręzga.
 1. W poniedziałek rozpoczynamy nabożeństwa majowe. W dni powszednie nabożeństwa majowe o godz. 1730, zaś w niedzielę i święta o 1615. Serdecznie zapraszamy wszystkich na „Majówki” a szczególnie dzieci, które przygotowują się do I-szej Komunii Świętej.
 1. Pierwsza Komunia św. w naszej parafii 28 maja na Mszy Świętej o godz. 1130. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej tydzień później 4 czerwca – także na Mszy Świętej o godz. 1130.
 1. We środę, uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w naszym kościele w porządku niedzielnym. Nabożeństwo majowe i nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 1615. 
 1. W tym tygodniu przypada:
  pierwszy czwartek – nabożeństwo pierwszoczwartkowe połączone z Majówką o 1730.
  pierwszy piątek – nabożeństwo pierwszopiątkowego połączone z Majówką o 1730. Spowiedź w czasie porannych Mszy św. i po południu od godz. 1600. Dodatkowa Msza św. o godz. 1600. Chorych w domach odwiedzimy od godz. 800.
  pierwsza sobota – nabożeństwo majowe o godz. 1730, następnie Msza św. a po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo różańcowe z racji pierwszej soboty miesiąca. 
 1. Już dziś zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą i procesję fatimską ulicami naszej parafii 13 maja o godz. 1800, dokładnie w 100 rocznicę objawień MB w Fatimie. 
 1. Różaniec w dni powszednie o godz. 1700.
 1. W następną niedzielę na wszystkich Mszach Świętych będziemy wsłuchiwać się w pieśni religijne w wykonaniu Moniki Karandziej pt. „Módlmy się śpiewając i modląc się śpiewajmy”. Zapraszamy również na jej koncert o godz. 1600 w kościele. Z racji koncertu nabożeństwo majowe w tym dniu o godz. 1530. Po Mszach św. można będzie nabyć płytę CD z piosenkami religijnymi w wykonaniu pani Moniki.
 1. Ministranci rozprowadzają prasę katolicką. W niedzieli polecamy artykuł zatytułowany: „Przed Pierwszą spowiedzią dziecka”  

Intencje zbiorowe:

W intencji Honorowej Straży Bożego Grobu – 3.05 – o godz. 1000.
W intencji Sióstr z Róży św. Heleny 3.05. o godz. 1130

Bożemu Miłosierdziu polećmy naszych bliskich zmarłych.
A w tym tygodniu w naszej parafii zmarł
+Józef Sobolak z ul. Modrzewiowej.
Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

29 kwietnia 2017|