II Niedziela Zwykła

19 stycznia 2014 roku; II Niedziela Zwykła

 

  1. Dziś Nabożeństwo w intencji powołań i za powołanych o godz. 1630. Dzisiaj wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara – patrona naszej archidiecezji.
  2. Dziś po Mszy św. wieczornej w dolnym kościele spotkanie opłatkowe dla wszystkich grup parafialnych.
  3. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  4. Bóg zapłać rodzinom, które złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni w minionym tygodniu oraz na jej wystrój. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Langiewicza 5 kl. I i II. Składamy podziękowanie za ofiary składane na potrzeby parafii na tacę i od rodzin w kopertach. Różom św. Józefa Sebastiana Pelczara i św. Andrzeja Boboli dziękujemy za ofiarę na ogrzewanie.  Dzisiejsza składka, na CO.
  5. Dzieci i młodzież rozpoczęły ferie zimowe, życzymy dobrego odpoczynku i zapraszamy do naszej parafii w pierwszym tygodniu ferii zimowych od poniedziałku do piątku w godz. od 900 – 1230 na „Ferie z uśmiechem”, czyli czas spędzony w miłej atmosferze wśród ciekawych ludzi. Te spotkania dzieci i młodzieży odbywać się będą w dolnym kościele.
  6. W środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań po Mszy Świętej.
  7. Dwa tygodnie temu w naszej parafii na Białej Górze spalił się dom rodziny p. Wojnarowskich. Chcemy w tej trudnej chwili wspomóc poszkodowaną rodzinę, dlatego dzisiaj po Mszach Świętych można będzie złożyć ofiarę do puszki, którą ministranci trzymają pod kościołem dla pogorzelców.
  8. Ogłoszenia społeczne … verte!
  9. Przy wyjściu ze świątyni ministranci rozprowadzają gazety katolickie. Zachęcamy do zapoznania się z dobra prasą religijną. Polecamy ciekawy artykuł pt. „Cywilizacja bez matki i ojca”.

Intencje:

Msza Świętej za śp. Mariana Chorążak int. od kolegów z pracy 20 stycznia o godz. 1800.

W minionym tygodniu w naszej parafii zmarli: śp. Eugenia Daszyk z ul. Kiczury i śp. Halina Cieśla z ul. Dembowskiego. Wieczne odpoczywanie …

18 stycznia 2014|