II Niedziela Zwykła

15-I-2017r.
  1. Dzisiaj nabożeństwo adoracyjne przy żłóbku o godz. 1615.
  1. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Traugutta 21 klatki I i II. Dzisiejsza składka na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać za ofiarność.
  1. Dzieciom i młodzieży, którzy rozpoczynają ferie zimowe życzymy szczęśliwych chwil. Prosimy, aby wykorzystać ten czas na pogłębienie relacji z Bogiem. W naszej parafii zajęcia dla dzieci i młodzieży czyli „Ferie z uśmiechem” w drugim tygodniu ferii. Szczegółowy program podamy w następną niedzielę.
  1. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską – kolędę. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie i składane z tej okazji ofiary. Bóg zapłać.
  1. We środę, 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  1. We czwartek, 19 stycznia, wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara – patrona naszej Archidiecezji. Po każdej Mszy św. możliwość ucałowania relikwii św. Józefa, Sebastiana Pelczara.
  1. W Kaplicy Adoracji Najśw. Sakramentu o godz. 1500 odmawiana jest każdego dnia Koronka do Bożego Miłosierdzia. Poszczególne wspólnoty i osoby prywatne zobowiązały się do prowadzenia tych modlitw. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy.
  1. Ministranci rozprowadzają prasę katolicką. W niedzieli bardzo ciekawy artykuł pt. „Papieskie Tajemnice” Czyli jak zniesławiono Papieża Piusa XII.

Polećmy Bożemu Miłosierdziu naszych bliskich zmarłych.
W tym tygodniu zmarł śp. Krzysztof Niemiec z ul. Cegielnianej.
Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

15 stycznia 2017|