II Niedziela WIELKIEGO POSTU

16 marca 2014 roku; II Niedziela WIELKIEGO POSTU

  1. Dziś Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 1600.
  2. Bóg zapłać rodzinom, które złożyły ofiarę na sprzątanie świątyni w minionym tygodniu oraz na jej wystrój. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Traugutta 17a kl. I i II. Składamy podziękowanie za ofiary składane na potrzeby parafii na tacę i od rodzin w kopertach.  Dziękujemy różom Św. Brata Alberta, Św. Klary, Św. Ojca za ofiarę na potrzeby kościoła.
  3. Dzisiaj zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny AD GENTES.
  4. Trwa nowenna przed ur. Św. Józefa.
  5. We środę, 19 marca, przypada uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. To dzień szczególnej modlitwy za Ojców. Jest to także dzień imienin Ks. Abpa Józefa Michalika. Nowenna do M.B. Nieust. Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań we środę po Mszy św. wieczornej.
  6. W każdy czwartek o godz. 1700 zapraszamy na Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, pół godziny przed Mszą św. jest odmawiany różaniec w intencji pokoju na świecie i w intencji wynagradzającej oraz rekolekcji szkolnych i parafialnych.
  7. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w naszej świątyni w piątek o godz.: 730, 1600 szczególnie dla dzieci i młodzieży, i 1730.
  8. Rekolekcje szkolne w tym tygodniu we czwartek i piątek. Rekolekcje parafialne rozpoczniemy w sobotę 22 marca, Mszą Świętą o godz. 1800 , wygłosi je Ojciec Duchowny WSD w Przemyślu Ks. Krzysztof Chudzio  – program: (dodatkowa kartka).
  9. Przed świątynią rozprowadzane baranki wielkanocne i paschaliki. Cena baranka 5 zł., paschalika 7 zł. Dochód przeznaczony na Caritas.

10. Przy wyjściu ze świątyni ministranci rozprowadzają gazety katolickie. Zachęcamy do zapoznania się z dobrą prasą religijną. Polecamy artykuł pt. „Trzymać się Różańca” Wywiad z Janem Pospieszalskim. W następną niedzielę do gazety „Niedziela” będzie dołączona piękna książka błogosławionej wizjonerki Katarzyny Emmerich pt. „Pasja”, opisująca Mękę Pańską. Cena gazety i książki to 6 zł.

Intencje:

Msza św. za śp. Halinę Cieśla int. od sąsiadów i współmieszkańców bloku oraz znajomych 23.03 o godz. 830.

Msza św. o Boże błog. I pogłębienie duchowości Rycerstwa Niepokalanej dla członków i Ks. Asystenta 21.03. o godz. 1800.

Msza św. z róży św. Józefa za członków róży i ich rodziny oraz za zmarłych Józefa i Henryka 21.03. o godz. 1800.

Msza św. o Boże błog. Opiekę MB dla dyrekcji, grona pedagogicznego, emerytów i wszystkich pracowników Gimnazjum Nr 4 w Sanoku w poniedziałek o godz. 930.

Msza św. za śp. Janinę Graboń int. od koleżanek i kolegów z pracy Uli i Marka 22.03. o godz. 630.

Msza św. w intencji Radia Maryja i TV Trwam i za członków Koła i ich rodzin i opiekę NMP z naszej parafii 20.03. o godz. 1800

W minionym tygodniu w naszej parafii zmarli: + Stanisława Piękoś z ul. Cegielnianej, +Adam Borys z ul. Traugutta, + Jan Hałasowski z ul. Dembowskiego, + Janina Graboń z ul. Sadowej, + Jan Śmigiel z ul. Sadowej. Wieczne odpoczywanie

16 marca 2014|