II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

04 stycznia 2015 roku

 1. Dziś nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic o godz.1615. Także dzisiaj o godz. 1800 spotkanie opłatkowe dla wszystkich grup i wspólnot z naszej parafii.
 2. Bóg zapłać rodzinom, które w minionym tygodniu złożyły ofiarę na sprzątanie i wystrój świątyni. W tym tygodniu prosimy o podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni mieszkańców z ul. Sadowej13a kl. I i II. Dziękujemy za ofiary na potrzeby naszej świątyni. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu, we wtorek  na misje.
 3. We wtorek 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego. Trzech Króli. Msze św. w porządku niedzielnym. Błogosławieństwo kredy i kadzidła na każdej Mszy św.
 4.  W tym tygodniu wizyta duszpasterska – kolędę w naszej parafii. Porządek kolędy według zamieszczonego planu.
 5. We środę nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy z odczytaniem próśb i podziękowań składanych przez wiernych po Mszy św. wieczornej.
 6. We czwartek spotkanie Akcji Katolickiej naszej parafii.
 7. Przypominamy, że w każdy czwartek adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 1700.
 8. Za tydzień niedziela, Święto Chrztu Pańskiego, kończy się okres Bożego Narodzenia.
 9. Serdecznie zapraszamy na Koncert Kolęd i Pastorałek pt. Śpiewajmy Małemu”, który odbędzie się w naszym kościele w następną niedzielę tj. 11 stycznia 2015 r. o godz. 1800. Wystąpi Sanocki Chór Kameralny pod dyrekcją dr Elżbiety Pszystasz oraz duet instrumentalny w składzie Wojciech Posadzki – saksofon i Wojciech Inglot – fortepian. Usłyszymy znane i te zapomniane polskie kolędy i pastorałki w różnych opracowaniach, a także kolędy z innych krajów: Anglia, Francja, Włochy czy Ukraina. Żywimy nadzieję, że dźwięki tych pięknych utworów przybliżą nam Misterium Bożego Narodzenia, a także polskie tradycje kolędnicze.
 10. Przed świątynią ministranci rozprowadzają gazety katolickie. W „Niedzieli” polecamy artykuł pt. ”Słuchajmy sumienia, a nie religii medialnej”.

Intencje:

 • Msza św. za śp. Apolonię Oklejewicz int. z Róży św. Heleny 6.01. o godz. 1130.
 • Msza św. w int. o Boże Błog. i opiekę NMP dla Róży św. Stanisława Kostki 5.01.
  o godz. 1800.
 • Msza św. za śp. Annę Grygiel int. od sąsiadów córki 6.01. o godz. 1130.

 

3 stycznia 2015|